Trnava – Topoľčany 2:3 (0:2 po s.n.) | Spišská N. Ves – Nové Zámky 1:3 (kon.) | Humenné – Lipt. Mikuláš 2:4 (kon.)
Bardejov – Michalovce 6:1 (kon.) | Senica – Pov. Bystrica 6:2 (kon.) | Prešov – Detva 4:1 (kon.)
HC Dukla Senica
6:2 (2:2, 2:0, 2:0)
HK 95 Považská Bystrica
sk Středa 09.12.2015, 18:00 • Zimný štadión Senica • 1. liga (SR)

V Senici sa žiadne prekvapenie napokon nekonalo, aj keď v prvej tretine hostia dvakrát viedli to bol z ich strany čo sa týka gólov všetko. Domácim zariadila víťazstvo hlavne trojica Knyazev, Videlka a Romančík. Senica si tak do tabuľky pripisuje tri body.

Ja vám ďakujem za pozornosť a teším sa pri ďalších prenosoch. (20:23:33)

58:38
    Senica dala gól!
    Gól strelil VALERI KNYAZEV. Asistencie Dávid Videlka, Ľuboš Dobrý.

56:28
    Trest 2+10 inkasuje Slavomír Hriňa (Považská Bystrica).

55:10
    Vylúčenie Senica! Šimon Martin, 2 minúty, krosček.

54:15
    Vylúčenie Senica! Pavol Kotzman, 2 minúty za podrazenie.

52:34
    Vedenie domácich navyšuje Valeri Knyazev!
    Asistencie: Dávid Videlka, Michal Romančík

Dnešné stretnutie sleduje 260 divákov.

43:28
    Vylúčenie Senica. Dve minúty pre Petra Šohajdu za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

40:50
    Na trestnú lavicu odchádza na 2 minúty za podrazenie Ondrej Valo. Domáci majú výhodu presilovej hry.