Slavia – Most 4:1 (kon.) | Kladno – Litoměřice 4:7 (kon.) | Benátky n/J – Havířov 1:2 (kon.)
Šumperk – Motor ČB 2:5 (kon.) | Přerov – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Prostějov – Jihlava 6:5 (kon.)
Kadaň – Třebíč 4:1 (kon.)
HC ZUBR Přerov
4:2 (1:0, 3:2, 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 12.12.2015, 17:00 • MEO Aréna • Chance liga • 33. kolo

Přerovští hokejisté si dokázali udržet dostatečný náskok a i díky výbornému výkonu brankáře Řehoře dokráčeli ke třem bodům. Zubři dokázali Ústí nad Labem porazit dvakrát ze tří duelů. Dnes je to všechno, hezký zbytek soboty. (19:25:18)

59:44
    Meo Arena je již na nohou a oslavuje dnešní výhru, kterou za chvíli stvrdí siréna, která ukončí třetí třetinu.

59:05
    Hosté neustále obstřelují, Řehoř je ale pozorný.

58:40
    Řehoř dvakrát po sobě vychytal dvě dělovky od Petra Tenkráta. Zubři nahazují puk do útočné třetiny, aby mohli vystřídat.

58:05
    Volke opouští brankoviště a hosté to zkoušejí v šesti.

57:25
    Střídačka hostů si ještě vyžádala oddechový čas na poradu.

57:25
    David Bernad (UNL) – Marek Sikora (PŘE) oba 2 minuty za hrubost.

56:40
    Hosté už hrají chvíli ve čtyřech a nyní se snaží o další kombinaci.

56:32
    Ve vlastním oslabení se v šanci ocitl Tenkrát. Jeho přizemní dělovku dokázal Řehoř odrazit hokejkou zpátky do hry.

56:17
    Gengel pálil z dobré pozice mimo a hosté zakládají kombinaci zase od vlastní branky.

55:26
    Šťastný zatáhl puk do útočného pásma, ale tam ho ztratil Tomáš Sýkora a domácí ztrácejí výhodu útočného pásma.

54:40
    Ústí bleskově vyhodilo kotouč do útočného pásma a naspořilo nějaké vteřinky v oslabení.

54:29
    Hosté jdou do čtyř. Šance pro Zubry pojistit si vedení o tři góly. Ondřej Holomek (UNL) 2 minuty za držení protihráče.

52:20
    Zubři se musí bránit drtivému tlaku hostí. Ti nechtějí z Přerova odjíždět s prázdnou.

51:27
    Na opačné straně se prezentoval jistým zákrokem proti dorážce Milana Procházky ústecký Volke.

50:29
    Zákrok večera předvedl Milan Řehoř. Brankář Zubrů se dokázal přemístit před prázdnou branku, kde hokejkou vyrazil dělovku Petra Tenkráta.

49:16
    Téměř na dvě minuty se hosté usadili, ale Řehoře i přes drtivý tlak překonat nedokázali.

47:28
    Řehoř musel rychle zasáhnout proti dorážce Gengela. Hosté stále na kotouči.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 14. Mrázek (Popelka, Ferenc), 21. Grof (Chmelíř, Procházka), 28. Šťastný (Mrázek), 40. Procházka (Pšurný) – 25. Kloz (Tenkrát), 26. Merta (Holomek, Andres)

HC ZUBR Přerov: Řehoř (Klimeš) – Chmelíř, Grof, Hořava, Šnajnar, Novotný, Ferenc, Pala – Procházka, Pšurný, Dostálek – Sikora, Sýkora, Šťastný – Goiš, Popelka, Mrázek – Blinka, Kovařík, Stoklasa.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – Holomek, Pohl, Sobotka, Brož, Smetana, Bernad – Kloz, Roubík, Tenkrát – Kuchler, Melka, Rys – Merta, Andres, Dalecký – Gengel, Navarra, Křivohlávek.

Rozhodčí: Škrobák – Barteček, Vengřín.