Třebíč – Most 0:5 (kont.) | Přerov – Motor ČB 5:3 (kon.) | Kladno – Šumperk 6:2 (kon.)
Prostějov – Litoměřice 5:2 (kon.) | Slavia – Havířov 1:4 (kon.) | Kadaň – Jihlava 3:2 (1:0 po s.n.)
kontumace
SK Horácká Slavia Třebíč
0:5 (0:1, 2:0, 2:2)
HC Most
Pondělí 28.12.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 35. kolo

Utkání bylo dodatečně kontumováno 5:0 ve prospěch Mostu. (18:48:48)

Horácká Slavia nakonec dokázala plně bodovat, když se v poslední minutě prosadil Matěj Pekr. Připisuje si tak cenné tři body do tabulky WSM ligy. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost, na přečtenou!

59:49
    Most se dostal do útočné třetiny, uvidíme, zdali se ještě dostane k zakončení.

59:34
    Třebíč drží kotouč v útočném pásmu, tohle bude pro Most složité.

59:23
    Jiří Zeman (MST) si odpyká 2 minuty za sekání. Tohle hraje domácím do karet.
    Matěj PEKR - 4:3

59:04
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Třebíč využívá další přesilové hry! MATĚJ PEKR dostal přihrávku na levé straně, vybruslil si blíže k ose hřiště a přesnou ranou pod horní roh posílá Třebíč do vedení! Asistence: Rostislav Malena.

58:44
    Bartoňova rána končí na vyrážečce Horáka. Most následně vyhazuje.

58:01
    Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:51
    Dvouminutový trest si také odpyká Bohumil Slavíček (MST) za napadení.

57:51
    Niko se nyní pustil do pěstního souboje se Cvrkem. Oba hráči vyslali pár solidních ran, ale vítězem bitky se nakonec stal hostující hráč, který strhl soupeře k zemi.

57:38
    Niko pálil z dobré pozice, ale Horák jistě zasahuje.

57:18
    Vhazování před Horákem. Oba celky střídají.

57:05
    Třebíč nyní drží svého soupeře pod zámkem, Most se nemůže vymanit z narůstajícího tlaku Horáků.

56:50
    Erat dostal přihrávku před branku, ale jeden z obránců jeho pokus zblokoval.

56:28
    Horák dokázal Wasserbauerovu střelu udržet ve své moci. Vhazování po jeho levici.

55:57
    Zakázané uvolnění, vhazovat se ale nakonec bude ve středním pásmu.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 21. Pekr (Dolníček, Erat), 26. Erat (Dolníček, Pekr), 52. Čejka (Erat), 60. Pekr (Malena) – 1. Kubinčák (Havlíček), 51. Smolka (Kubinčák), 53. Havlíček (Kubinčák)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Šindelář) – Bilčík, Malena, Niko, Čejka, Schejbal, Šaur, Bartoň – Pekr, Dolníček, Erat – Psota, Švec, Kusko – Jurča, Zohorna, Wasserbauer – Baldwin, Miškovský, Čech – Pokorný. Trenér: J. Mička.
    HC Most: Horák (Mouček) – Cvrk, Hora, Grin, Zeman, Havelka, Kokeš, Vacek, Pokorný – Smolka, Havlíček, Kubinčák – Slavíček, Alinč, Tauš – Písařík, Hanzl, Nedrda – Rindoš, Přeučil, Rod. Trenér: J. Beránek.

Rozhodčí: Koziol – Novák, Wesley