Ottawa – Boston 3:1 (kon.) | Florida – Columbus 3:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 1:3 (kon.)
Dallas – St. Louis 3:0 (kon.) | Chicago – Carolina 1:2 (kon.) | Winnipeg – Pittsburgh 1:0 (kon.)
Colorado – Arizona 1:2 (po pr.) | Anaheim – Philadelphia 4:2 (kon.) | Calgary – Edmonton 5:3 (kon.)

Jakub Voráček (PHI) 1+0, 3 střely, čas na ledě 19:33
    Jiří Sekáč (ANA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 9:44 (04:45:05)

Anaheim tedy zvrátil zápas ve třetí třetině na svou stranu. O vítěznou branku se postaral hned v úvodní minutě závěrečné části Perry a pojistku přidal následně při vlastním oslabení Horcoff. Suma sumárum Kačeři poráží na vlastním ledě Letce 4:2 a mohou se odrazit ode dna západní konference.

59:32
    Nemohou se ale dostat do útočného pásma.

59:01
    Hosté to zkouší bez brankáře.

58:49
    Letci posílají puk na zakázané uvolnění. Jejich šance na body z dnešního duelu se blíží limitně k nule.

58:01
    Poslední dvě minuty závěrečné části.

56:47
    Hosté jsou navíc zatlačeni za svou branku.

55:52
    Philadelphii chybí v posledních minutách finální přihrávka, aby mohla zakončit. Čtyři minuty před koncem tak stále prohrává o dvě branky a čas se krátí.

54:49
    Zakázané uvolnění na straně Anaheimu.

54:15
    Na Kačerovi v masce ztroskotal i Giroux.

53:19
    Střela Schultze byla sražena do ochranné sítě. Bude se vhazovat po pravici Gibsona.

52:50
    Z mezikruží nepřekonal Gibsona ani Couturier.

52:19
    Flyers se početní výhoda ale jinak vůbec nevydařila a Perry je zpátky na ledě.

51:35
    Domácí gólman raději nyní uschoval kotouč pod lapačku.

51:15
    Simmonds nadvakrát na brankovišti nepřekonal Gibsona.

50:19
    Domácích hokejistů nyní bylo šest na ledě a domácí střídačka tak dostává trest pro hráčskou lavici. Trest půjde odpykat Perry.

49:16
    Ducks jsou v plném počtu.
    47:54 Shawn HORCOFF - 4:2

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 7. Getzlaf (Vatanen, Fowler), 25. Perry (Getzlaf), 41. Perry (Vatanen), 48. Horcoff (Cogliano, Stoner) – 13. Voráček (Schultz, Couturier), 23. Raffl (Read, Couturier)

Anaheim Ducks: Gibson (Andersen) – Fowler, Bieksa, Lindholm, Manson, Stoner, Vatanen – Maroon, Getzlaf (C), Perry (A) – Sekáč, Rakell, Silfvenberg – Hagelin, Kesler (A), Cogliano – Santorelli, Thompson, Stewart. Trenér: Bob Murray.
    Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – Manning, Gudas, Gostisbehere, L. Schenn, Schultz, Medvěděv – Raffl, Giroux (C), B. Schenn – Voráček, Couturier, Simmonds (A) – Read, Laughton, Umberger – VandeVelde, Bellemare, White- Trenér: Dave Hakstol.

Rozhodčí: Leggo, O'Halloran – Heyer, Gawryletz

Diváci: 17 322