Michalovce – Detva 5:0 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 11:1 (kon.) | Bardejov – Trnava 5:1 (kon.)
Topoľčany – Humenné 7:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Nové Zámky 0:8 (kon.) | Senica – Prešov 5:6 (0:1 po s.n.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
HK Detva
sk Pondělí 28.12.2015, 17:00 • ZŠ Michalovce • 1. liga (SR)

V poslednej tretej tretine pridali domáci ešte jeden gól a tento zápas tak vyhrávajú 5:0! (19:04:04)

Stretnutie je v plnom prúde

54:42
    Dukla Michalovce dala gól!

Michalovce v závere zápasu pridávajú svoj piaty gól! Jeho autorom je JURAJ FAITH!
    Asistencie: Peter Klouda, Martin Drotár.

51:00
    Do konca zápasu už veľa času neostáva, domáci tím si aj naďalej drží pohodlný náskok 4:0!

42:50
    Domáci v plnom počte. Hostia tak presilovku nevyužili.

40:50
    Tomáš Banovský (HK Dukla Michalovce) – 2 minúty za zdvihnutú hokejku.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Domáci tím pridal v druhej tretine dva góly a tak je v jednoznačnom vedení 4:0!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:18
    Matej Hinďoš (HK Dukla Michalovce) – 2 minúty za podrazenie.

35:05
    Domáci v plnom počte. Hostia tak presilovku nevyužili!

33:05
    Patrik Huňady (HK Dukla Michalovce) – 2 minúty za nedovolené bránenie.

28:22

Domáci pridávajú ďalší gól a zrejme je už o osude zápasu rozhodnuté! O gól sa postarala tá istá trojica ako to bolo pri prvom góle, autorom presného zásahu tak je MARTIN DROTÁR!
    Asistencie: Juraj Faith, Peter Klouda.

26:41

Michalovce prečkali presilovku bez ujmy a v 37.minúte sa domáci tím už ujíma vedenia 3:0 po góle GEORGI SHANGIN!
    Asistencie: Vladimír Urban.

26:17
    Domáci v plnom počte. Hostia tak nevyužili presilovku, priebežný stav zápasu je tak stále 2:0!

24:17
    Alexei Voronov (HK Dukla Michalovce) – 2 minúty za podrazenie.

23:00
    Druhá tretina sa nám už naplno rozbehla, domáci tím si stále drží náskok o dva góly.