Michalovce – Detva 5:0 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 11:1 (kon.) | Bardejov – Trnava 5:1 (kon.)
Topoľčany – Humenné 7:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Nové Zámky 0:8 (kon.) | Senica – Prešov 5:6 (0:1 po s.n.)
HC Topoľčany
7:2 (0:2, 4:0, 3:0)
HC 19 Humenné
sk Pondělí 28.12.2015, 18:00 • ZŠ Topoľčany • 1. liga (SR)

Domáci tím pridal v poslednej tretej tretine ešte tri góly a vyhráva tak tento zápas 7:2! (20:07:42)

58:35
    Topoľčany dali gól!

Tak predsa len sa domácim hokejistom podarilo pridať ešte jeden gól, jeho autorom je LIBOR KÁČER!
    Asistencie: Ján Perniš.

55:00
    Približne 5 minút ostáva do konca tohto zápasu, o jeho osude je už dávno rozhodnuté.

50:00
    Do konca zápasu už veľa času neostáva, domáci tím stále vyhráva 6:2 a kráča tak za víťazstvom v tomto zápase.

47:00

Domáci tím už vyhráva 6:2! Autorom gólu je MARTIN MIHALIK, ktorý tak využil presilovku!
    Asistencie: Libor Káčer.

45:13
    Marek Nagy (MHK Bemaco Humenné) – 2 minúty za vyhodenie puku.

43:07

FILIP NEMČEK dosiahol hattrick! Domáci tím tak vyhráva 5:2! Využitá presilovka.
    Asistencie: Michal Kluka.

42:28
    Christián Michalčin (MHK Bemaco Humenné) – 2 minúty za vyhodenie puku.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Famózna druhá tretina v podaní domácich hokejistov, keď dokázali streliť 4 góly a dostať sa tak do vedenia 4:2!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

34:20

Vedenie domáceho tímu sa navršuje na dva góly! Aj o tento gól domácich sa postaral FILIP NEMČEK!
    Asistencie: Libor Káčer, Ján Perniš.

33:00
    Hostia už pokračujú v hre v plnom počte, stratili tak svoj dvojogólový náskok a momentálne prehrávajú o jeden gól.

30:45

Domáci celok presilovku o dvoch hráčov využíva! Priebeh zápasu sa tak otáča na 3:2 o čo sa svojim gólom postaral FILIP NEMČEK!

30:52
    Lukáš Vartovník (MHK Bemaco Humenné) – 2 minúty za podrazenie.

30:31
    Michal Roháčik (MHK Bemaco Humenné) – 2 minúty za hákovanie.

26:46

A razom je aj vyrovnané na 2:2! Autorom presného zásahu je PATRIK JARAB!
    Asistencie: Adrián Lipovský, Michal Šalka.

25:00

Domáci tím v 25.minúte dokázal znížiť na rozdiel jedného gólu, autorom presného zásahu je MARTIN MIHALIK!
    Asistencie: Jaroslav Ninik, Lukáš Ružička.

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 25. Mihalik (Niník, Ružička), 27. Jarab (Lipovský, Šalka), 31. Nemček (Kluka), 35. Nemček (Káčer, Perniš), 44. Nemček (Kluka), 47. Mihalik (Káčer), 59. Káčer (Perniš) – 1. Vartovník (Bylina, Hopkovič), 15. Nagy (bez asistencie)

HC Topoľčany: Halo – Mihalik, Paleček, Šedivý, Szalay, Bystričan, Hain, Niník, Nociar, Palovič, Lipovský, Nemček, Ružička, Šalka, Pavlíček, Perniš, Petrek, Jarab, Káčer, Kluka, Záborský
    HC 19 Humenné: Volentier – Bylina, Hopkovič, Vartovník, Michalčin, Segľa – Dmitriev, Roháčik, Krempaský, Šeliga, Gashi – Nagy, Horváth, Mihalič, Mendel, Markuš – Grega

Rozhodčí: Miroslav Valach – Štefán Mráz, Ľuboš Vido