Pardubice – Sparta 3:6 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 6:1 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 5:2 (kon.)
Ševci Zlín – HC Litvínov 3:7 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:3 (1:2 po s.n.) | Liberec – Sparta 1:4 (kon.)
Ševci Zlín – Vítkovice 0:4 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 3:4 (0:1 po s.n.)

Vítkovice právě vstřelily branku!
    A je hotovo. MARTIN KUBÍK přidává čtvrtou branku Vítkovic a o vítězi tohoto utkání je definitivně rozhodnuto. Asistence: Erik Zajíc, Marek Brada.

37:28
    Zlín je dál velmi aktivní, ale nedaří se mu vstřelit branka.

32:41
    Zakázané uvolnění Zlína.

30:18

30:01

30:00

28:18
    Menší trest za podražení dostává Miroslav Cunda.

27:51
    Vyloučení na obou stranách. Dvě minuty dostává Filip Šindelek (SEV) a Martin Kubík (VIT).

26:56
    Filip Háp je vyloučen na 2 minuty za podražení.

25:42
    Erik Zajíc se řítil sám na Hamrlu, puk zůstal po akci ležet někde pod ním. Toho využil JOSEF KREJSA, který k Hamrlovi dojel, puk si našel a doklepnul ho do branky. Asistence: Erik Zajíc.

23:59
    Jakub Macho dostává dvě minuty za vysokou hůl. Ševci tak mají šanci zdramazizovat utkání.

20:40
    Miroslav Cunda měl velkou šanci snížit vedení Vítkovic, ale ani on nedokázal dostat puk za výtečně chytajícího Sliže.

19:38

17:26
    Obrovská šance Lukáše Chludila, který se ale nedokázal prosadit.

15:01

15:00

13:36
    Hezká individuální akce, na jejíž konci stál JOSEF KREJSA, jenž vymetl růžek branky Hamrly. Asistence: Jan Schauer, Ondřej Blaško.

Jan Kobylík

Branky a nahrávky: 4. Brada (Zajíc), 14. Krejsa (Schauer, Blaško), 26. Krejsa (Zajíc), 39. Kubík (Zajíc, Brada)

Ševci Zlín 2003: Hamrla – Šindelek, Nábělek, Čapka, Prčík, Matula, Hoferek, Ševčík, Háp, Frömel, Lavička, Chludil, Kráčalík, Cunda, Čechmánek, Češek
    HC Vítkovice Ridera: Sliž (Vítek) – Smolka, Dobeš, Vřeský, Zmrazlák, Bystroň, Blaško, Elbl, Šimíček, Kubík, Brada, Černý, Zajíc, Krejsa, Holaník, Makovec, Schauer, Juříček, Macho