Guimarães – Arouca 2:2 (kon.)
Vitória SC Guimarães
2:2 (2:0)
FC Arouca
Sobota 09.01.2016, 19:30 • Estádio Dom Afonso Henriques (Guimarães) [Kapacita: 30 165] • Portugalská Primeira Liga • 17. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:28:33)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes sice vedli 2:0 po brankách Sarého a Otavinha, nakonec však remizovali 2:2, a to když ve druhém poločase prakticky přestali hrát. Nejdříve se trefil v 68. minutě Roberto a o deset minut později vyrovnal González. Oba týmy si tak připisují do tabulky po jednom bodu.

Držení míče: 46% – 54%
    Střely celkem: 11 – 11
    Střely na branku: 6 – 4

90+5

90+5
    Cafú navíc nyní vyfasoval žlutou kartu za tvrdý faul na jednoho z protihráčů zhruba na polovině hřiště.
    90+4.

90+4
    Další obrovská šance na straně domácích! Tozé poslal do vápna centr z levé strany, ve vápně se dostal k míči Henrique Dourado, ten ještě míč poslal lépe postavenému Cafúovi, ale jeho následná střela orazítkovala pouze pravou tyč Bracaliho branky!
    90+3.

90+3
    Po tomto rohovém kopu se dostal ve vápně k míči Cafú, jeho následný střelecký pokus však dokázal Bracali skvěle chytit!

90+2
    Další rohový kop opět skončil od jednoho z obránců v zámezí a domácí tak budou zahrávat další rohový kop.

90+2
    Míč se od rohového praporku dostal pouze na hlavu jednoho z obránců, a ten ho následně poslal zpět do zámezí.

90+2
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty!

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka dnešního zápasu.

89
    Silva poslal do vápna přízemní centr z levé strany, míč se však dostal ve vápně pouze k jednomu z obránců, a ten ho následně poslal daleko od své branky.

88
    Hosté nyní kombinují s míčem na polovině soupeře.

86
    Tozé poslal míč z tohoto přímého kopu do vápna, míč se však dostal pouze na hlavu jednoho z obránců, a ten ho následně poslal mimo vápno.

85
    Tozé byl nyní faulován zhruba třicet metrů od branky soupeře a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop. Bastos navíc vyfasoval od rozhodčího za tento faul žlutou kartu.

84
    Hosté střídají. Tak nakonec Pintassilgo bude střídat a místo něj se na trávníku objeví Coelho.