Jablonec – Jablonec n. J. 9:0 (kon.) | Slavia – Kolín 5:0 (kon.) | Dukla Praha – Žižkov 7:1 (kon.)
Vyšehrad – Příbram 1:1 (kon.) | Slavia – Vlašim 4:0 (kon.) | Liberec – Chrastava 0:0 (kon.)
FK Jablonec
9:0 (2:0)
Sokol Jablonec nad Jizerou
Sobota 09.01.2016, 10:30 • UMT, Mšeno • Přípravný zápas

Máme o konce první přípravný zápas FK Jablonce, který suverénně porazil divizní Jabloneček 9:0. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou! (12:15:39)

90

86
    Jablonec právě vstřelil branku!
    DAVID BREDA postupoval sám na brankáře a devátou trefou uzavřel skore dnešního utkání.

82
    Jablonečtí šli po chybě obrany do přečíslení 4 na 2, tuto akci zakončil TOMÁŠ WÁNER nekompromisní střelou k tyči.

77
    TOMÁŠ WÁGNER sklepl do branky Karavaevův centr z levé strany hřiště.

66
    Obrana Jablonečku propadla na levé straně a LUKÁŠ MASOPUST, který se díky tomu dostal k souboji s brankářem, vsítil branku na 6:0.

59
    Masopust šel z levé strany sám na bránu, ale místo zakončení ještě přihrál TOMÁŠI WÁGNEROVI, který snadno vsítil branku do odkryté svatyně.

52
    Masopust z pravé strany naservíroval balon na hranici malého vápna DANIELU ROSSIMU, který uklidil míč do branky Jablonečku.

46
    ONDŘEJ MIHÁLIK se hned v první minutě druhé půle dostal za obranu Jablonečku a rychlý protiútok Jablonce zakončil tvrdou přízemní střelou k tyči.

46

Máme u konce první půli jabloneckého derby, ve které se dvakrát prosadil prvoligový celek. Skore ve 21. minutě otevřel Romera a v 29. minutě přidal další branku Doležal. Druhá půle by měla začít okolo 11:35.

45

40
    Tecla zastavil v postupu vpřed ofsajdová past Jablonečku.

36
    José Antonio Romera se bohužel zranil, na jeho místo nastupuje Vojtěch Kubista.

33
    Beneš hlavičkoval po rohu Pospíšila nad branku.

29
    Tecl našel na malém vápně Doležala, který nejprve na dvakrát neprostřelil stopera. Když už se zdálo, že obránci Jablonečku odkopnou míč do bezpečí, trefili MARTINA DOLEŽALA, od něhož se míč odrazil do branky.

21
    Masopust s JOSÉM ANTONIEM ROMEROU vykombinovali hráče Jablonečku tak, že druhý jmenovaný mohl na hranici natáhnout ke střele, míč po lehké teči skončil u vzdálenější tyčky v bráně!

15
    Svoje štěstí zpoza vápna zkusil Tecl, ale hradbu těl před sebou nepropálil.

11
    Brankář Jablonečku sice dal najevo, že si jde pro míč, ale ještě před ním s k balonu dostal Romera, ten se snažil obejít gólmana, který vše výborně přečetl a připsal si zákrok.

Jan Kousal

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 21. Romera, 29. Doležal, 46. Mihálik, 52. Rossi, 59. Wágner, 66. Masopust, 77. Wágner, 82. Wágner, 86. Breda

FK Jablonec: I. pol. Hrubý – Romera (36. Kubista), Kysela, Beneš, Karavaev – Hübschmann (C) – Masopust, Pospíšil, Breda – Tecl, Doležal
    II. pol. Hrubý – Kubista, Pernica, Lischka – Masopust, Rossi, Breda, Greguš, Karavaev – Wágner Mihálik
    Trenér: Frťala

Sokol Jablonec nad Jizerou: Farský – Linka, Klíma, Krejčík (C), Tichý, Zemánek, Povr, Štemberk, Lengyel, Halama
    Náhr.: Macháček, Rozkovec, Karásek, Hloušek