Wycombe – Aston Villa 1:1 (kon.) | Watford – Newcastle 1:0 (kon.) | West Brom – Bristol 2:2 (kon.)
West Ham – Wolverhampton 1:0 (kon.) | Arsenal – Sunderland 3:1 (kon.) | Birmingham – Bournemouth 1:2 (kon.)
Southampton – Crystal Palace 1:2 (kon.) | Everton – Dag & Red 2:0 (kon.) | Norwich – Manchester City 0:3 (kon.)
Doncaster – Stoke 1:2 (kon.) | Manchester Utd. – Sheffield Utd. 1:0 (kon.)
Arsenal FC
3:1 (1:1)
Sunderland AFC
Sobota 09.01.2016, 16:00 • Emirates Stadium, London • FA Cup • 3. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký podvečer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (17:56:18)

Utkání je u konce, a z postupu do další fáze FA Cupu se raduje favorizovaný Arsenal. Ten měl po přestávce tlak, jenže dlouho narážel na obranu soupeře a Pickforda v brance. Rozhodující okamžik přišel v 72. minutě, kdy se zblízka trefil Aaron Ramsey. Definitivu pak dal o čtyři minuty později Olivier Giroud. Arsenal tak vyhrál 3:1 a může se těšit na los 4. kola.

90+4

90+4
    Míč i přes teč zdi skončil u Čecha.

90+3
    Přímý kop pro hosty po faulu Gabriela Paulisty. Viník obdržel žlutou kartu.

90+2
    Vysoký centr z pravé strany skončil v rukavicích brankáře Čecha, ten okamžitě rozehrál.

90+1
    Oxlade-Chamberlain měl na levé straně dostatek času na centr, našel Reine-Adelaideho, ten ovšem vyběhnutého Pickforda nepřekonal.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Reine-Adelaide hledal Ramseyho, ten se k centru nedostal, hosté jej dobře ubránili.

89
    Ten už mířil na M'Vilu, ani tentokrát ale nemusel Čech zasahovat.

89
    Centr mířil až na zadní tyč, kde si nabíhal Graham. Míč byl domácími tečován, takže následuje další roh.

88
    Ještě jeden rohový kop pro Sunderland.

87
    Z dálky pálil Ramsey, tahle slabá střela ale Pickforda nemohla překvapit, navíc mířila přesně doprostřed brány.

86
    Zápas se už pouze dohrává, na hostech je vidět mírná rezignace.

85
    Ze samotné standardky nic nebylo, Arsenal však i nadále pokračuje s míčem na kopačkách.

84
    Pěkná Giroudova hlavička, míč mířil pod břevno, Pickford skvělým zákrokem vyrazil na roh.