Magnitogorsk – Minsk 5:1 (kon.) | Čeljabinsk – CSKA Moskva 0:3 (kon.) | Ufa – N.Novgorod 1:3 (kon.)
Toljatti – Chanty-Mansijsk 5:2 (kon.) | Jaroslavl – Barys 4:1 (kon.) | Kazaň – Jekatěrinburg 1:2 (kon.)
Nižněkamsk – Čerepovec 3:0 (kon.) | Petrohrad – HC Slovan 3:2 (kon.) | Spartak Moskva – Záhřeb 1:4 (kon.)
Riga – Omsk 1:2 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Středa 13.01.2016, 15:00 • Ufa Arena • KHL

51:43
    Torpedo si minimálně na dvě minuty oddychne. Nikolaj Prochorkin (UFA) vyloučen na dvě minuty za podražení a hosté si zahrají přesilovou hru.

40:34
    Vstup do třetí třetiny hostům příliš nevyšel. Za vysokou hůl bude vyloučen Jevgenij Mozer (NNO).

39:53
    Za brankou Ufy si to rozdali Ashton a Bodrov a tresty jsou následující. Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Carter Ashton – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Denis Bodrov – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).

33:35
    Početní výhodu si vyzkouší i hokejisté hostujícího celku a znovu se jedná o zcela zbytečné vyloučení. Za nesportovní chování je dvěma minutami potrestán Nikolaj Prochorkin (UFA).

30:58
    Jenže nyní se hokejisté Novgorodu sami zbytečným faulem pošlou do oslabení. Prochorkina ve středním pásmu fauloval Carter Ashton (NNO), dvě minuty za nedovolené bránění.

26:33
    Další početní výhoda pro domácí barvy. Za podražení je vyloučen Sergej Kosticyn /NNO).

17:50
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Stanislav Jegoršev (NNO) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

07:59
    Síly na ledě se vyrovnají, za hákování je vyloučen Kirill Kolcov (NNO)

06:20
    První přesilová hra zápasu míří na stranu hostů. Igor Grigorenko (UFA) je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 37. Prochorkin (Hartikainen, Gončarov) – 21. Jegoršev (Frolov, Aljajev), 36. Sjomin (Frolov, Daugavinš), 56. Daugavinš (Videll, Sergijenko)

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochatskij) – Loginov, Lepistö, Gončarov, Višněvskij, Bodrov, Arzamascev, Culygin – Omark, Engqvist, Grigorenko "C" – Lisin, Makarov "A", Saprykin – Něstěrov, Sojin "A", Lazarev – Majorov, Prochorkin, Hartikainen – Vorobjov.
    Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Birjukov) – Aljajev, Jegoršev, Osipov, Sergijenko, Kondratěv, Kolcov, Pepeljajev – Frolov, Sjomin, Daugavinš – Mozer, Potapov, Kuljomin – Ruděnkov, Kosticyn, Videll – Klingberg, Ilin, Ashton.

Rozhodčí: Buturlin, Ravodin – Golovjov, Misjur

Diváci: 6.447