Č. Budějovice – Žilina 0:0 (kon.) | Pardubice – Liberec jun. 3:1 (kon.) | Myjava – Borčice 2:0 (kon.)
Vyšehrad – Táborsko akademie 4:1 (kon.) | Wisła Puławy – Hlučín 2:2 (kon.) | Ludogorec – Brno 0:0 (kon.)
Sparta – Dynamo 1:1 (kon.) | Třinec – Petřkovice 6:1 (kon.) | Pogoň – Trenčín 3:2 (kon.)
Plzeň – Stabæk 2:0 (kon.) | Domažlice – Sokolov 0:2 (kon.)

90
    V poslední minutě ještě závar před libereckou brankou, který ukončila střela Kima do břevna.

88
    Liberec právě vstřelil branku! Hosté v závěru snižují, když na malém vápně zůstal volný DANIEL DYDOWICZ a snížil na 3:1!

74
    Pardubice právě vstřelily branku! Po pěkné individuální akci a přesné střele opět k levé tyči zvyšuje JOEL KAYAMBA již na 3:0!

60
    Dnešní utkání sleduje 35 diváků.

47
    Pardubice právě vstřelily branku! A právě čerstvý domácí útočník JOEL KAYAMBA přesnou střelou k levé tyči zvyšuje na 2:0!

46
    Oba celky do druhé půle vystřídaly a do hry poslaly kompletně všechny náhradníky.

46

45

36
    Pardubice právě vstřelily branku! Pardubičtí svoji převahu konečně potvrdili gólově. První branku vstřelil DOMINIK FUSEK přesnou střelou k tyči, ke kterému se dostal míč po nepovedené střele Fouska – 1:0!

20
    Je za námi dvacet minut. Pardubičtí mají převahu, ale jejich koncovka je zatím nepřesná.

1

FK Pardubice: Knobloch – Šejvl, Vencl, Kopřiva, Kakrda – Fusek, Kudrna, Jeřábek, Fousek – Petráň, D. Pánek
    Náhradníci: Frydrych – Prokopec, Pospíšil, F. Pánek, Mandutz, Kovář, Kim, Kayamba, Klátil

FC Slovan Liberec junioři: Šmída – Čuřík, Šustr, Pospíšil, Tvrzník, Barac, Blažek, Krejčí, Dydowicz, Frimmel, Micovčák
    Náhradníci: Garčák – Káva, Vojtěšek, Dudek, Šulc, Heppner

Rozhodčí: Vodrážka – K. Schmeiser, M. Schmeiser.

V dnešním dopoledni se utkají dva tradiční soupeři v rámci přípravných období a to druholigové Pardubice a juniorka Slovanu Liberec.
    Poslední utkání těchto soupeřů v červenci 2015 skončilo výhrou Pardubic 5:0.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.