Č. Budějovice – Žilina 0:0 (kon.) | Pardubice – Liberec jun. 3:1 (kon.) | Myjava – Borčice 2:0 (kon.)
Vyšehrad – Táborsko akademie 4:1 (kon.) | Wisła Puławy – Hlučín 2:2 (kon.) | Ludogorec – Brno 0:0 (kon.)
Sparta – Dynamo 1:1 (kon.) | Třinec – Petřkovice 6:1 (kon.) | Pogoň – Trenčín 3:2 (kon.)
Plzeň – Stabæk 2:0 (kon.) | Domažlice – Sokolov 0:2 (kon.)
TJ Spartak Myjava
2:0 (2:0)
TJ Iskra Borčice
sk Středa 03.02.2016, 13:00Přípravný zápas

Adam Žilák síce v 67. minúte zápasu pohrozil pred domácou bránou, nasledovala však prevaha Myjavy a tá v tomto prípravnom zápase napokon víťazí. Gólovo sa presadili Peter Sládek v 24. minúte, o dvadsať minút neskôr zvyšoval na 2:0 Erik Daniel.

Prajeme príjemný deň! (14:42:51)

90

80
    Zápas pokračuje poslednými desiatimi minútami, nevyzerá to tak, že by dnes Myjavčania o svoje vedenie prišli.

75
    Pomaly sa nám blíži záver zápasu, vedenie držia pevne v rukách domáci kopaničiari, o góly sa postarali Peter Sládek v 24. a Erik Daniel v 44. minúte.

71
    Adam Žilák zahodil pred malou chvíľou veľkú šancu, hostia naznačili týmto pokusom mierne zlepšenie v druhej časti hry.

67
    Adam Žilák sa snažil o kontaktný gól svojho tímu, stál v blízkosti brány, po svojej strele ale loptu posiela nad bránu!

60
    V druhom polčase sa zatiaľ stav stretnutia nemenil, Kopaničiari si stále držia dvojgólové vedenie, s doterajším priebehom zápasu musia byť domáci zatiaľ spokojní.

50
    Myjava vstúpila do druhého polčasu s dvojgólovým vedením, je na hosťoch, či zmenia štýl hry a dotiahnu sa na svojho dnešného súpera aspoň herne.

46
    Začal sa druhý polčas.

Myjavčania od začiatku zápasu potvrdzujú úlohu favorita, dvojgólové vedenie na konci prvého polčasu je zaslúžené. Na druhý gól prihrával hráč, ktorý je v Myjave na skúške z tímu FK Pohronie/Dolná Ždaňa Patrik Abrahám, prvý polčas za Myjavčanov môže tak tento nováčik v tíme zhodnotiť kladne.

45
    Prvý polčas sa skončil.

44
    Myjava dala gól!
    ERIK DANIEL využil prihrávku Patrika Abraháma, prvý menovaný bol v šestnástke sám nebránený a zvyšuje náskok svojho tímu!

39
    Domáci sú pri chuti, pokračuje ich herná prevaha. Do konca prvého polčasu by ešte mohli zvýšiť svoje vedenie.

33
    Pekár vyskúšal pozornosť brankára hostí, tomu pomáha len konštrukcia brány!

28
    Zápas pokračuje za zvýšenej aktivity domácich futbalistov, po vsietení prvého gólu zápasu im futbal musí chutiť.

24
    O otvárací gól zápasu sa postaral aktívny PETER SLÁDEK, brankárovi TJ Iskra Borčice nedal šancu a domáci vedú!

20
    Máme za sebou prvých 20 minút zápasu, na šance zatiaľ vyhrávajú domáci futbalisti, hrá sa ale na góly, tie sme doteraz nevideli.

16
    Daniel tentokrát sám zakončoval z dobrej pozície, jeho pokus ale smeroval len do bočnej siete, brankár hostí zasahovať nemusel.

12
    Zápas pokračuje bez zmeny gólového stavu, šancu skórovať mal zatiaľ len Sládek, napokon však tento hráč v 3. minúte prestrelil.