Club Brugge – Gent 1:0 (kon.)
Club Brugge KV
1:0 (1:0)
KAA Gent
Středa 03.02.2016, 20:45 • Jan Breydel stadion, Brugge • Belgický pohár • Semifinále

Z mé strany je to pro dnešní den vše. Za pozornost Vám děkuje a u sledování dalších přenosů se na Vás těší Tomáš Kubečka. Dobrou noc! (22:47:10)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 5:2. Rohy: 3:4.
    Radost domácích hráčů, kteří postoupili do finále poháru.

Je dobojováno! Bruggy vítězí v souboji gigantů a postupují do finále belgického poháru! Domácí vstoupili do utkání aktivně a už ve druhé minutě mohl otevřít skóre Vanaken, ale Sels byl proti! Bruggy udeřily ve dvaadvacáté minutě, když se pohotovou střelou v pokutovém území prosadil Diaby! Gent sice držel po většinu hrací doby míč na kopačkách, avšak jedinou větší příležitost spálil čtyři minuty před koncem Mitrović! Poté už si Bruggy pohlídaly náskok, rozporcovaly hru na menší kousky a zaslouženě se mohou těšit na finálový souboj se Standardem Lutychem!

90+4

90+3
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Diaby, přichází Vossen.

90+3
    o pokutového území se prodíral střídající Wikheim, ale ve snaze o zakončení se provinil nedovoleným zákrokem. Gent to už podle všeho nestihne.

90+2
    Diaby se znovu rozběhl za kolmou přihrávkou, jenže tentokrát jej ve snaze o navýšení skóre zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího, ofsajd!

90+1
    Diaby potáhl míč až na soupeřovu polovinu, kde jej nějakou dobu podržel u své kopačky a získal několik cenných sekund k dobru.

90
    Nastavují se 3 minuty!

90
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Neto, přichází Coulibaly.

89
    Po rohovém kopu žádné nebezpečí nepřišlo, naopak na druhé straně se do pokutového území hnal Neto, jemuž míč na poslední chvíli vypíchl fantastický Denswil.

88
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Rafaelov, přichází Cools.

87
    Rychlá akce domácího týmu po pravé straně končí sraženým centrem. Bruggy rozehrají rohový kop a našetří další cenné sekundy.

86
    A div, že není vyrovnáno! Butelle vyrazil pro míč daleko z branky, jenže v souboji s Mitrovićem si nepočínal vůbec dobře! Naštěstí pro domácí zastoupil brankáře před čárou Engels!

85
    Asare vyzval na taneček Meuniera, potáhl si míč na pravou nohu a centroval do vápna. Meunier jeho přihrávku srazil na rohový kop.

84
    Gent se stále nemůže dostat na polovinu domácích. Hosté kombinují pouze ve středovém kruhu, Bruggy napadají velmi vysoko.

83
    Bruggy v posledních minutách stále více ohrožující branku Selse. Centr z pravé strany proletěl pokutovým územím bez toho, aby jej někdo v tmavém dresu tečoval.

82
    Na hřišti tečou emoce! Izquierdo zalehl po svém faulu míč a nechtěl jej dát hostujícím fotbalistů, kteří se do něj ve třech pustili! Rozhodčí uděluje domácímu útočníkovi žlutou kartu.