Magnitogorsk – Čerepovec 4:3 (kon.) | Čeljabinsk – N.Novgorod 4:2 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 1:0 (kon.)
Toljatti – Novosibirsk 2:1 (po pr.) | Kazaň – Novokuzněck 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Minsk 3:2 (po pr.)
Dynamo Moskva – Jokerit 5:2 (kon.) | Petrohrad – Chanty-Mansijsk 7:2 (kon.) | Soči – Omsk 2:1 (2:0 po s.n.)
Spartak Moskva – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | Riga – Barys 2:3 (kon.)

Tomáš Filippi (MET): 0+0, 2 střely na bránu
    Ondřej Němec (CER): 0+0, 2 střely na bránu (17:20:32)

Po famózní třetí třetině se z vítězství radují domácí hráči Magnitogorsku. Dvě minuty před koncem rozhodl v úniku Oskar Osala.

59:56
    Osala vyvezl puk.

59:36
    Severstal usazený v pásmu a snaží se dostat do střelecké pozice.

59:15
    Samsonov famózně zasáhl proti dorážkám hostů.

59:00
    Hosté hrají v šesti a snaží se udržet v pásmu, ale domácí výborně brání.

57:41
    Oddechový čas pro hosty.
    57:41 Oskar OSALA - 4:3

57:41
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Domácí vyhodili puk z pásma a ten zvládl dojet OSKAR OSALA. V úniku poté zakončil přesně mezi nohy gólmana. Asistence: Sergej Tereščenko.

57:24
    Smirjagin riskoval s rozehrávkou ale nakonec dostal puk na spoluhráče.

56:47
    Magnitogorsku se daří držet puk co nejdále od brány.

56:30
    Po obléhání brány se domácím podařilo sebrat a vyhodit puk.

55:44
    Němec vystřelil z modré těsně vedle brány.
    Slovan Bratislava si z těžkého východního tripu odvezl celkem osm bodů, a klepe na brány play-off!

Venco stole the show tonight

Fotka zveřejněná uživatelem HC SLOVAN Bratislava (@hcslovan),

55:20
    Puk končí v ochranné síti. Vhazuje se ve střední třetině.

55:01
    Domácí krátce po buly vyhazují.

54:51
    Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Vovčenko – 2 min., faul kolenem).

54:32
    Icing Magnitogorsku.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 4. Zaripov, 19. Kovář (Sjomin, Zaripov), 48. Mozjakin (Zaripov), 58. Osala (Tereščenko) – 6. Chochlov (Kagarlickij), 38. Skorochodov (Karlsson, Svijazov), 41. Skorochodov (Kagarlickij, Sizov)

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – Antipin, Birjukov, Lee, Batyršin, Osipov, Tereščenko, Bereglazov – Mozjakin, Zaripov, Kovář – Wolski, Filippi, Osala – Sjomin, Kajgorodov, Potěchin – Kaletnik, Železkov, Timkin – Platonov.
    Severstal Čerepovec: Smirjagin (Gorjačevskich) – Sizov, Němec, Chamidulin, Karlsson, Svijazov, Chochlov, Popov – Trubačjov, Demagin, Vovčenko – Nikoncev, Berdnikov, Trunjov – Kagarlickij, Skorochodov, Černov – Gimatov, Monachov, Kovyršin – Vorobjov.

Rozhodčí: Kadyrov, Sojn – Parfjonov, Sysujev