Magnitogorsk – Čerepovec 4:3 (kon.) | Čeljabinsk – N.Novgorod 4:2 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 1:0 (kon.)
Toljatti – Novosibirsk 2:1 (po pr.) | Kazaň – Novokuzněck 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Minsk 3:2 (po pr.)
Dynamo Moskva – Jokerit 5:2 (kon.) | Petrohrad – Chanty-Mansijsk 7:2 (kon.) | Soči – Omsk 2:1 (2:0 po s.n.)
Spartak Moskva – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | Riga – Barys 2:3 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Pátek 05.02.2016, 15:00 • Yunost Sport Palace • KHL

Čeljabinsk na svém ledě porazil Nižnij Novgorod 4:2. (17:22:13)

Slovan Bratislava si z těžkého východního tripu odvezl celkem osm bodů, a klepe na brány play-off!

Venco stole the show tonight

Fotka zveřejněná uživatelem HC SLOVAN Bratislava (@hcslovan),

59:41
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Klingberg – 2 min., držení hole).

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Po samostatné akci se prosazuje ALEXEJ KRUČININ. Poslal kotouč do prázdné branky. Je rozhodnuto. Bez asistence.

58:01
    Poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:50
    Glinkin měl na hokejce rozhodující branku, ale zařízení nedokázal trefit přesně.

57:26
    Demčenko nyní spíše instinktivně vyrazil kotouč rukavicí. Buly před jeho brankou.

57:21
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

55:01
    Zbývá pět minut do konce třetí třetiny. Fanoušci podporují domácí tým ve snaze vyhrát tento zápas.

53:50
    Blíží se finální část třetí třetiny.

53:01
    Hra plyne rychle, domácí tým vede o gól a nyní je na hostujícím celku, aby otevřel obranu a pokusil se o vyrovnání. Nutno ale poznamenat, že domácí brání velmi dobře a v podstavě hrají to, co potřebují.

50:01
    Třetí třetina se dostává do své druhé poloviny.

49:23
    Hosté hrají v plném počtu. Velkou šanci měl v poslední vteřině přesilové hry Kokujov, ale jeho rána nebyla přesná.

48:58
    Torpedo se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry. Domácí tuto přesilovku pravděpodobně nevyužijí.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 20. Popov (Martynov), 41. Kručinin (Jakucenja), 45. Rybakov (Kokujov), 59. Kručinin – 7. Budkin (Koltsov, Videll), 29. Frolov (Žerděv, Kosticyn)

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Nazarov) – Quint, Novák, Borodnik, Martynov, Šinin, Denisov, Petrov, Žuldikov – Popov, Kručinin, Jakucenja – Pestunov, Glinkin, Osnovin – Gubarev, Rybakov, Kokujev – Šarov, Afonasjevskij, Zinovjev
    Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov (Proskurjakov) – Sergijenko, Osipov, Aljajev, Piganovič, Budkin, Makarov, Koltsov – Dvurečenskij, Potapov, Kuljomin – Sopin, Daugavinš, Galuzin – Videll, Semin, Zěřděv -Frolov, Klingberg, Kosticyn

Rozhodčí: Kiseljov, Kulyov – Gordenko, Tomilov