Rheindorf Altach – Sturm Graz 2:2 (kon.) | Rapid – Wolfsberger 3:0 (kon.) | Grödig – Austria 0:1 (kon.)
Mattersburg – Ried 3:3 (kon.)
SC Rheindorf Altach
2:2 (2:1)
SK Sturm Graz
Sobota 06.02.2016, 16:00 • CASHPOINT Arena (Altach) [Kapacita: 8 500] • Rakouská Bundesliga • 21. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (17:54:17)

Dnešní utkání je za námi. Hosté byli ve druhém poločase jasně lepším týmem a zaslouženě se jim tam podařilo v 90+3. minutě vyrovnat zásluhou Schicka na 2:2. Domácí se ve druhém poločase prakticky nedostali do žádné šance a zaslouženě tak inkasovali v závěru zápasu.

Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Tak hosté přeci jenom dokázali vyrovnat! THORSTEN SCHICK se dokázal prosadit střelou z hranice vápna a v poslední minutě zápasu tak vyrovnal na 2:2!

90+2
    Edomwonyi napřáhl ke střele z hranice vápna, jeho pokus však skončil zhruba metr vedle pravé tyče.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty!

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89
    Hosté jsou nyní usazeni s míčem na polovině soupeře, ke střele se však nikdo z nich zatím neodhodlal.

88
    Hosté se nyní usadili s míčem na polovině soupeře.

86
    Míč z tohoto přímého kopu nenadělal hostům nějaké větší potíže.

85
    Tanju Kayhan se nyní dopustil faulu poblíž hranice vlastního vápna a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop. Kayhan navíc vyfasoval od rozhodčího za tento faul žlutou kartu.

85
    Domácí se nyní usadili s míčem na polovině soupeře.

83
    Ngwat-Mahop se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak můžou opět hosté.

83
    Kienast poslal do vápna centr z levé strany, míč se však ve vápně dostal pouze k jednomu z obránců, a ten ho následně poslal mimo vápno.

81
    Schick se nyní dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, střela se mu však vůbec nepovedla a míč tak skončil vysoko nad brankou.

81
    Hosté nyní svého soupeře přehrávají, domácí však skvěle brání a svého soupeře nepouštějí příliš do šancí.

80
    Domácí si nyní neporozuměli mezi sebou na polovině soupeře a míč tak skončil od jednoho z nich v zámezí.

79
    Schick se nyní dostal k míči uvnitř vápna soupeře, Lukse však proti němu dobře vyběhl a jeho následnou střelu tak skvěle chytil.

78
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Marko Stankovič a místo něj nastupuje Andreas Gruber.

77
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Philipp Netzer a místo něj nastupuje Felix Roth.

76
    Tajouri poslal do vápna centr z levé strany, míč však skončil pouze v rukavicích brankáře Essera.

75
    Hosté si nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a o míč tak opět přišli.

75
    Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

73
    Lykogiannis to zkusil přímo na branku, trefil však pouze dobře postavenou zeď.

73
    Hosté nyní budou zahrávat velmi zajímavý přímý kop zhruba ze třiceti metrů.

72
    Schick se nyní dostal s míčem do vápna po pravé straně hřiště, následně poslal na hranici malého vápna přihrávku pro jednoho ze svých spoluhráčů, míč se však nakonec dostal pouze k Zechovi, a ten ho dokázal odkopnout daleko od své branky.

71
    Hosté si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a o míč tak přišli.

70
    Edomwonyi nyní dostal příliš nepřesnou přihrávku na hranici vápna soupeře a k míči se tak nedostal.

69
    Horvath se nyní dostal k míči uvnitř vápna soupeře, ke střele se však nedostal, neboť byl o míč čistě obrán Zechem.

68
    Hosté nyní kombinují s míčem na polovině soupeře.

67
    Tajouri byl nyní faulován na polovině soupeře a hrát tak můžou domácí.

65
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Martin Harrer a Cesar Ortiz, místo nich nastupují Lukas Jäger a Alexander Pöllhuber.

63
    Patrick Salomon nyní vyfasoval žlutou kartu za faul na jednoho protihráče zhruba na polovině hřiště.

62
    Bright Edomwonyi se nyní ocitl po jednom ze soubojů ve vápně soupeře na trávníku, rozhodčí sice zapískal do píšťalky, ale následně udělil Edomwonyimu žlutou kartu za simulování.

60
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Christian Klem a Sandi Lovric, místo nich nastupují Roman Kienast a Sascha Horvath.

60
    Lovric se dostal ke střele z hranice vápna, jeho pokus mířený k pravé tyči skončil zhruba metr vedle.

58
    Míč se z následného rohového kopu dostal ve vápně pouze k brankáři Esseremu, a ten ho dokázal vyboxovat mimo vápno.

57
    Tajouri si nyní pohrál na levé straně hřiště s jedním z obránců, následně se s míčem dostal do vápna, poté se snažil přihrát někomu ze svých spoluhráčů na hranici malého vápna, ale jeden z obránců tuto přihrávku dokázal poslat do zámezí.

55
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

54

53
    Edomwonyi se dopustil faulu poblíž hranice vápna soupeře a k míči se tak dostávají domácí.

52
    Offenbacher poslal dobrou přihrávku do vápna ke Klemovi, ten si však míč následně příliš předkopl, a ten mu tak utekl do zámezí.

51
    Stankovič se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak můžou domácí.

50
    Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou zhruba na polovině hřiště a míč tak skončil od jednoho z nich v zámezí.

48
    Edomwonyi nyní dostal příliš dlouhý pas za obránce a u míč tak byl dříve brankář Lukse.

47
    Harrer nyní dostal skvělý centr do vápna z pravé strany, jeho následný hlavičkový pokus však skončil nad brankou.

46
    Hosté rozehráli druhý poločas a ihned se s míčem ženou směrem dopředu.

46

První poločas je za námi. Domácí jsou zatím mírně lepším týmem a zaslouženě tak vedou 2:1. Domácí se dostali do vedení hned ve 4. minutě, a to když se z penalty trefil Harrer. Ve 12. minutě to bylo už 2:0, a to když se dokázal prosadit z úhlu Galvão. Hostům se podařilo snížit ve 32. minutě zásluhou krásné střely z hranice vápna, kterou vyslal Stankovič. Druhý poločas tak bude ještě velmi zajímavý, tak si ho nenechte s námi ujít.

45+1
    Offenbacher poslal z tohoto přímého kopu do vápna centr, který však skončil pouze v rukavicích brankáře Lukseho.

45
    Hosté budou nyní zahrávat přímý kop zhruba z pětatřiceti metrů.

45
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu.

44

43
    Salomon se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak můžou hosté.

41
    Tajouri se nyní snažil projít s míčem poblíž hranice vápna soupeře mezi dvěma obránci, to se mu však nepovedlo a o míč tak přišel.

40
    Netzer poslal do vápna centr z levé strany, míč se však dostal pouze do rukavic brankáře Essera.

39

38
    Míč se po následném rohovém kopu dostal ve vápně pouze na hlavu jednoho z domácích hráčů, a ten ho následně poslal mimo vápno.

37
    Edomwonyi se dostal ke střele z hranice vápna, jeho pokus mířený k levé tyči dokázal Lukse vyrazit do zámezí.

36
    Edomwonyi nyní dostal příliš dlouhou přihrávku do vápna od Klema a míč tak skončil pouze v rukavicích brankáře Lukseho.

35
    Stankovič byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak můžou hosté.

34
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
    32. Marko STANKOVIČ - 2:1

32
    Hosté snižují na rozdíl jedné branky! MARKO STANKOVIČ dostal přihrávku na hranici vápna, následně vyslal na branku nechytatelnou střelu která skončila v levém rohu branky. Lukse neměl proti této střele žádnou šanci.

30
    Klem vyslal na branku střelu poblíž hranice vápna, jeho slabou střelu však dokázal Lukse v pohodě chytit.

29
    Lovric poslal nepřesnou přihrávku na pravou stranu hřiště k Schickovi a míč tak skončil v zámezí.

28
    Lienhart poslal do vápna nepřesný centr z pravé strany a míč se tak dostal pouze do zámezí.

27
    Schreiner poslal dobrou přihrávku na hranici vápna k Harrerovi, ten si však míč špatně zpracoval a následně se k němu už nedostal.

26
    Hosté momentálně drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

25
    Schick se sám ujal tohoto přímého kopu. Míč poslal na hranici vápna k Offenbacherovi, ale jeho následnou povedenou střelu z první dokázal Lukse skvěle chytit.

24
    Schick byl nyní faulován zhruba pětatřicet metrů od branky soupeře poblíž pravé postranní čáry a hosté tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.

23
    Tajouri poslal nepřesnou přihrávku do vápna na jednoho ze svých spoluhráčů a míč tak skončil pouze u Lykogiannise.

22
    Hosté si nyní nerozuměli mezi sebou na hranici vápna soupeře a o míč tak přišli.

21
    Schreiner poslal do vápna centr z levé strany, ve vápně se dostal k hlavičce zcela osamocený Harrer, jeho pokus však mířil pouze do míst, kde stál připravený Esser.

20
    Hosté zatím hodně chybují a lehce ztrácejí míče.

19
    Domácí si nyní špatně přihráli na pravé straně hřiště a Tajouri tak už míč nestihl na hrací ploše.

18

17
    Lienhart poslal do vápna centr z pravé strany, ve vápně však nebyl nikdo z jeho spoluhráčů a k míči se tak dostal pouze jeden z obránců.

16
    Hosté si nyní nerozuměli mezi sebou poblíž hranice vápna soupeře a míč tak skončil od jednoho z nich v zámezí.
    12. GALVÃO - 2:0

12
    Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Po rohovém kopu se dostal ke střele z velkého úhlu uvnitř vápna soupeře GALVAO a svou střelou prostřelil Essera.

11
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

9
    4. Martin HARRER - 1:0

4
    Domácí se dostávají do vedení! K zahrání pokutového kopu se postavil MARTIN HARRER a míč poslal nekompromisně doprostřed branky!

2
    Klem zahrál ve vápně rukou a domácí tak budou zahrávat pokutový kop!

1
    Domácí rozehráli první poločas a ihned se s míčem ženou směrem dopředu.

1

Poslední 3 vzájemná utkání

Sturm Graz – Altach 3:1
    Altach – Sturm Graz 0:1
    Sturm Graz – Altach 5:0

Sturm Graz se momentálně nachází v tabulce na čtvrté příčce s devětadvaceti body. Po dvaceti odehraných zápasech mají na svém kontě 8 výher, 5 remíz a 7 porážek. Na venkovní půdě zatím odehráli devět zápasů, ze kterých 3x vyhráli a 6x prohráli.

Posledních 5 zápasů

Sturm Graz – Steaua Bukurešť 0:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
    Sturm Graz – RNK Split 2:3 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
    Sturm Graz – Thun 1:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
    Sturm Graz – Young Boys 4:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
    Sturm Graz – Neustadt 1:0

Altach se momentálně nachází v tabulce na šesté příčce s pětadvaceti body. Po dvaceti odehraných zápasech mají na svém kontě 8 výher, 1 remízu a 11 porážek. Na domácí půdě zatím odehráli devět zápasů, ze kterých 5x vyhráli a 4x prohráli.

Altach – Teplice 2:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
    Horn – Altach 2:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
    Austria Vídeň – Altach 1:2
    Grödig – Altach 0:3
    Altach – Ried 1:3

Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 21. kola rakouské Tipico Bundesligy mezi SC Rheindorf Altach a SK Sturm Graz.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.