Columbus – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Tampa – Philadelphia 1:3 (kon.) | St. Louis – Anaheim 5:2 (kon.)
Dallas – Chicago 5:2 (kon.) | Calgary – Arizona 1:4 (kon.) | Boston – NY Islanders 3:1 (kon.)
Buffalo – Carolina 3:2 (po pr.) | Detroit – NY Rangers 3:2 (po pr.)

Sabres právě vstřelili branku!
    To je neuvěřitelné!! Po vyložených šancích na obou stránách se v samotném závěru prodloužení dostal do samostatného úniku JACK EICHEL, který chytrou kličkou překonal Cama Warda, a sekundu před koncem tak rozhodl o vítězi dnešního zápasu. Asistence: Evander Kane.

59:26
    Přihrávku do fantastické pozice obrdžel Evander Kane, jeho tvrdý projektil prosvištěl jen nad bránou Warda!

50:02
    Carolina hrála v šesti! Rozhodčí si toho všimli a potrestají střídačku hostů 2 trestnými minutami.

49:32
    Jedinečnou příležitost ke skórování právě prováhal útočník Caroliny Jay McClement na něhož zívala poloprázdná branka. Ke smůle Hurricanes, však svou šanci nevyužil.
    49:01 RASK - 2:2

49:01
    Carolina právě vstřelila branku!
    Carolina Hurricanes dává gól a stav utkání je opět vyrovnaný! Nahození Rileyho Nashe od modré čáry si před Johnsonem přebral na svou hůl VICTOR RASK, který si kotouč chytře potáhl a bekhendovou kličkou překonal domácího brankáře. Asistence: Riley Nash, Elias Lindholm.

48:09
    Bude se vylučovat! Tentokrát na straně domácích, když již podruhé se v tomto utkání provinil Evander Kane, tentokrát obdržel 2 minuty za podražení.
    44:56 EICHEL - 2:1

44:56
    Buffalo se ujímá vedení. Po skvělé kombinaci mezi Kanem a Reinhartem poslal druhý jmenovaný puk před bránu k volnému JACKU EICHELOVI, který neměl problém zasunout puk do odkryté klece. Asistence: Sam Reinhart, Evander Kane.

33:32
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Jordan – 2 min., hákování).

29:49
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Kane – 2 min., držení protihráče).
    27:52 FOLIGNO - 1:1

27:52
    Vedení Hurricanes netrvalo dlouho, když rozehrávku českého beka ve službách Hurricanes vystihl kapitán domácích Brian Gionta, od něhož se puk dostal k holi MARCUSE FOLIGNA, který střelou zápěstím mezi betony Warda srovnává stav utkání! Asistence: Brian Gionta.
    26:42 Di GIUSEPPE - 0:1

26:42
    Carolina se ujímá vedení!! Do útočného pásma se nebojácně vydal Jeff Skinner, který se dostal až k Johnsonovi. Zakončit se mu však nepovedlo, nicméně k puku se poté nejrychleji zmocnil PHILLIP DI GIUSEPPE, který bekhendovou střelou překonal bezmocného brankáře. Asistence: Jeff Skinner

18:35
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Staal – 2 min., podražení).

13:02
    Hráči Caroliny se usadili na dostřel od brankáře Sabres, od modré vypálil Hainsey, který trefil tyč Johnsovy brány!

10:33
    Larsson právě zcela nesmyslně dojel Jordana Staala a posílá svůj tým do čtyř.

06:46
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Pesce – 2 min., hákování).

Filip Melecký

Branky a nahrávky: 28. Foligno (Gionta), 45. Eichel (Reinhart, Kane), 65. Eichel (Kane) – 27. Giuseppe (Skinner), 50. Rask (Nash, Lindholm)

Buffalo Sabres: Johnson (Lehner) – Gorges (A), Ristolainen, McCabe, Bogosian, Colaiacovo, Pysyk – Kane, Eichel, Reinhart – Foligno, Larsson, Gionta (C) – Deslauriers, O´Reilly, Girgensons – Catenacci, Legwand, Moulson.
    Hlavní trenér: Dan Bylsma

Carolina Hurricanes: Ward (Lack) – Slavin, Hainsey (A), Hanifin, Pesce, Jordán, Murphy – Nordstrom, J. Staal (A), Lindholm – Skinner, Rask, Di Giuseppe – Gerbe, Nash, Terry – Woods, McClement, Malone.
    Hlavní trenér: Bill Peters

Rozhodčí: Francis Charron, Kyle Rehman – Derek Amell, Tony Sericolo

Diváci: 19 070