Pittsburgh – Carolina 4:2 (kon.) | Columbus – Detroit 1:3 (kon.) | New Jersey – Minnesota 7:4 (kon.)
Toronto – Florida 1:4 (kon.) | Nashville – NY Islanders 4:2 (kon.) | Dallas – Tampa 4:3 (kon.)
Arizona – San Jose 3:1 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 4:3 (po pr.)
EC Red Bull Salzburg
3:4 (1:2, 2:0, 0:2) Stav série: 1:2
EC Villach SV
Pátek 18.03.2016, 19:40 • Volksgartenarena • Play-off EBEL • Semifinále

57:15
    A pro domácí může být ještě hůře. Trattnig inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění a hosté mají další přesilovou hru.

50:24
    Nyní zbytečně oslabuje svůj tým domácí Connelly, jenž se dopustil hry vysokou holí. Hosté mají šanci jít zpět do vedení.

41:18
    Jenže moc dlouho to Red Bullu nevydrželo. Kristler zasáhl soupeře vysokou holí a nyní už sedí na trestné lavici.

38:54
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Riksman – 2 min., sekání).

36:59
    Na trestnou lavici putuje další domácí hráč a hosté tak budou hrát 4 na 3.

36:59
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Slacher – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Ledin – 2 min., hrubost).

36:14
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (McBride – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Sterling – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

31:47
    Hostující Žiga Pance nyní dostává dvě minuty za hrubost a už sedí na trestné lavici. Přesilovka pro domácí tým, který má možnost srovnat.

26:35
    Domácí jdou do čtyř. Trattnig inkasuje dvě minuty za krosček.

16:42
    Další trest pro domácí. Fahey inkasuje dvě minuty za faul loktem a hosté mají k dispozici další přesilovou hru.

13:00
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Connelly – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Latusa – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Santorelli – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Hunter – 2 min., hrubost).

09:56
    Latusa dostává dvě minuty za podražení a nabízí tak hostům přesilovou hru.

04:51
    Síly na ledě se ale srovnají. Dvě minuty inkasuje Kreuter, když se provinil sekáním. Uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

04:16
    Domácí Hughes dostává dvě minuty za hákování a pro hosty je tu přesilová hra.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 10. Trattnig (Ledin, Komarek), 34. Sterling (Kristler, Heinrich), 36. Rauchenwald (Hochkofler, Trattnig) – 6. Johner (Brunner), 10. Schofield (McKiernan, Pance), 46. Schofield (Pance), 58. Unterluggauer (Pance)

EC Red Bull Salzburg: Riksman (Gračnar) – Trattnig, Kutlák, Fahey, Connelly, Viveiros, Heinrich, Pallestrang, Wachter – Kristler, Komarek, Ledin – Hughes, Duncan, Sterling – Latusa, Walter, Welser – Hochkofler, Rauchenwald, Baltram
    EC Villach SV: Lamoureux (Herzog) – McKiernan, Brunner, Weihager, Unterluggauer, Schlacher, Bacher, Kreuter, Alagič – Petrik, Schofield, Pance – Santorelli, Hunter, Kromp – Johner, McBride, Leiler – Nageler, Verlič, Platzer

Rozhodčí: Manuel Nikolič, Kristijan Nikolič – Marton Nemeth, Elias Seewald