Pittsburgh – Carolina 4:2 (kon.) | Columbus – Detroit 1:3 (kon.) | New Jersey – Minnesota 7:4 (kon.)
Toronto – Florida 1:4 (kon.) | Nashville – NY Islanders 4:2 (kon.) | Dallas – Tampa 4:3 (kon.)
Arizona – San Jose 3:1 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 4:3 (po pr.)

59:30
    Půl minuty před koncem třetí periody odvolávají domácí trenéři Riksmana z branky a zkouší to se šesti bruslaři v poli.

57:15
    A pro domácí může být ještě hůře. Trattnig inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění a hosté mají další přesilovou hru.
    57:07 Gerhard UNTERLUGGAUER - 3:4

57:07
    Villach právě vstřelil branku!
    Hosté nakonec svůj tlak přetavili ve vedoucí branku. GERHARD UNTERLUGGAUER se dostal k odraženému kotouči, který poté svou střelou švihem poslal do pravého růžku Riksmanovy svatyně. Tři minuty před vypršením třetí periody se tak Villach ujímá vedení. Asistence: Žiga Pance.

51:14
    Ve velké šanci ve vlastním oslabení se ocitl Matthias Trattnig, ale své sólo nakonec do úspěšného konce nedotáhl.

50:24
    Nyní zbytečně oslabuje svůj tým domácí Connelly, jenž se dopustil hry vysokou holí. Hosté mají šanci jít zpět do vedení.

49:41
    Před brankou Villachu se zjevil Brian Fahey, který se snažil u levé tyče Lamoureuxovy svatyně doklepnout kotouč za jeho záda, brankář Villachu však natáhl svůj levý beton a podržel svůj tým!
    45:52 Rick SCHOFIELD - 3:3

45:52
    A je znovu vyrovnáno. Žiga Pance objel branku domácích, kde z levého kruhu našel úplně volného RICKA SCHOFIELDA na druhé straně, pro kterého nebyl problém dopravit kotouč do odkryté branky. Znovu se začíná od začátku. Asistence: Žiga Pance.

41:18
    Jenže moc dlouho to Red Bullu nevydrželo. Kristler zasáhl soupeře vysokou holí a nyní už sedí na trestné lavici.

38:54
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Riksman – 2 min., sekání).

36:59
    Na trestnou lavici putuje další domácí hráč a hosté tak budou hrát 4 na 3.

36:59
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Slacher – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Ledin – 2 min., hrubost).

36:14
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (McBride – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Sterling – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    35:04 Alexander RAUCHENWALD - 3:2

35:04
    Salzburg právě vstřelil branku!
    No prosím. Domácí se ihned po vyrovnání dokonce ujímají vedení. Do úniku před branku Villachu se dostal ALEXANDER RAUCHENWALD, který svoji bekhendovou kličku dokázal dotáhnout do úspěšného konce. Salzburg se tak dostává poprvé v utkání do vedení. Asistence: Peter Hochkofler, Matthias Trattnig.
    33:45 Brett STERLING - 2:2

33:45
    Domácí se přeci jenom v přesilové hře prosazují. Skákavý kotouč skončil po odrazu betonem Lamoureuxe u jeho levé tyče a pro BRETTA STERLINGA pak nebyl problém poslat ho do jeho branky. Salzburg se tak dočkal vyrovnání a nutno podotknout, že zaslouženého. Asistence: Andreas Kristler, Dominique Heinrich.

31:47
    Hostující Žiga Pance nyní dostává dvě minuty za hrubost a už sedí na trestné lavici. Přesilovka pro domácí tým, který má možnost srovnat.

31:00
    Obrovská skrumáž před hostující brankou. V ní se však nikdo z domácích nedostal ke kotouči, aby ho dopravil do branky Villachu. Ten tak znovu o své vedení nepřichází.

26:35
    Domácí jdou do čtyř. Trattnig inkasuje dvě minuty za krosček.

16:42
    Další trest pro domácí. Fahey inkasuje dvě minuty za faul loktem a hosté mají k dispozici další přesilovou hru.

13:00
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Connelly – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Latusa – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Santorelli – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Hunter – 2 min., hrubost).
    10:21 Rick SCHOFIELD - 1:2

09:39
    A hosté svou přesilovku bleskurychle využívají. McKiernan napálil puk nad branku Salzburgu, ten se odrazil od zadního mantinelu s pomocí lahve s pitím domácího brankáře zpět před branku a poté ho za pomoci hráčů domácích doklepl za brankovou čáru RICK SCHOFIELD. Hosté se tak opět ujímají vedení. To byl skutečně neuvěřitelný gól! Asistence: Ryan McKiernan, Žiga Pance.

09:56
    Latusa dostává dvě minuty za podražení a nabízí tak hostům přesilovou hru.
    09:03 Mathias TRATTNIG - 1:1

09:03
    Ale záhy je srovnáno. Per Ledin našel najíždějícího MATHIASE TRATTNIGA, jenž se dostal od modré čáry až do blízkosti hostující branky, kde svou střelou dokázal najít skulinku u levé tyče brankáře Villachu. Začíná se tedy znovu od začátku. Asistence: Per Ledin, Konstantin Komarek.
    05:57 Dustin JOHNER - 0:1

05:57
    Hosté se z pěkné akce ujímají vedení. Brunner našel na pravém kruhu úplně volného DUSTINA JOHNERA, který svou střelou švihem překonává domácího brankáře. Asistence: Nico Brunner.

04:51
    Síly na ledě se ale srovnají. Dvě minuty inkasuje Kreuter, když se provinil sekáním. Uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

04:16
    Domácí Hughes dostává dvě minuty za hákování a pro hosty je tu přesilová hra.

03:15
    Ve velké šanci se ocitl Konstantin Komarek, jenž byl úplně sám v těsné blízkosti Lamoureuxe, ale nakonec mu bekhendová klička nevyšla a hosté si tak mohli oddychnout.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 10. Trattnig (Ledin, Komarek), 34. Sterling (Kristler, Heinrich), 36. Rauchenwald (Hochkofler, Trattnig) – 6. Johner (Brunner), 10. Schofield (McKiernan, Pance), 46. Schofield (Pance), 58. Unterluggauer (Pance)

EC Red Bull Salzburg: Riksman (Gračnar) – Trattnig, Kutlák, Fahey, Connelly, Viveiros, Heinrich, Pallestrang, Wachter – Kristler, Komarek, Ledin – Hughes, Duncan, Sterling – Latusa, Walter, Welser – Hochkofler, Rauchenwald, Baltram
    EC Villach SV: Lamoureux (Herzog) – McKiernan, Brunner, Weihager, Unterluggauer, Schlacher, Bacher, Kreuter, Alagič – Petrik, Schofield, Pance – Santorelli, Hunter, Kromp – Johner, McBride, Leiler – Nageler, Verlič, Platzer

Rozhodčí: Manuel Nikolič, Kristijan Nikolič – Marton Nemeth, Elias Seewald