Břeclav – Slovácko B 0:1 (kon.) | Prostějov – Zlínsko 5:0 (kon.) | Kroměříž – Hulín 1:2 (kon.)
Líšeň – Třebíč 1:0 (kon.) | Vyškov – Zlín B 1:3 (kon.) | Mohelnice – HFK Olomouc 3:1 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:0 (0:0)
HFK Třebíč
Sobota 26.03.2016, 15:00Moravskoslezská fotbalová liga • 19. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Hezké sobotní odpoledne! V dnešním utkání 19. kola MSFL se střetne domácí SK Líšeň s hostujícím HFK Třebíč. Textovým přenosem vás provede Jan Číhal.

Domácí Líšeň má po sedmnácti odehraných zápasech na svém kontě 18 bodů s šestibodovým náskokem na sestupovou příčku. Cílem brněnského týmu je tak rozhodně setrvání v soutěži i na další sezonu.

Hostující Třebíč je na tom podobně, jako domácí celek. HFK má však o čtyři body méně a na poslední Břeclav tak má náskok jen dvou bodů.

Oba týmy vstoupily minulý týden do jarní části soutěže. Zatímco ale domácí Líšeň porazila na svém hřišti Vyškov v poměru 2:0, hostující Třebíč na svém stadionu nestačil na Otrokovice, kterým podlehla 1:2.

V prvním vzájemném utkání sezony uspěla domácí Třebíč, která vyhrála 4:1. Líšeň sice poslal už ve 4. minutě do vedení Milotínský, domácí ale do poločasu srovnali zásluhou Chalupy a ve druhé půli zápas díky dvěma brankám Doguie a jednomu zásahu Osmery otočili.

SK Líšeň: Zrzavý – Král, Čampa (C), Krška, Duda, Nevřala, Fall, Zezula, Hanuš, Vávra, Milotínský.
    Náhradníci: Rychetský – Kubík, Wall, Ovsepjan, Matoušek, Vejmělek.

HFK Třebíč: Soukup – Klusák, Dobrovolný, Chalupa, Chlup, Kishita, Ošmera, Tsuchiya, Komínek (C), Bagnon Cyril, Havránek.
    Náhradníci: Macháček – Kelbler, Benda, Dogui Meless.

Rozhodčí: Drozdy – Černý, Mayer.

1

3
    V úvodu je k vidění hodně nepřesností, oba celky se střídají v kombinaci.

4
    První rohový kop dnešního zápasu mají k dispozici hosté, když se míč od Falla odrazil do zámezí.

5
    Domácí se i přes menší problémy ubránili, následuje odkop od branky Líšně.

6
    Po akci hostujícího Dobrovolného budou mít hostující fotbalisté k dispozici další rohový kop.

7
    Aktivitu hostů na útočné polovině nakonec překazil faul, kterým se provinil třebíčský Havránek.

8
    Dalším faulovaným hráčem byl hostující Tsuchiya, Třebíčtí mají k dispozici zajímavou standardní situaci.

9
    Líšeň se bez potíží ubránila a míří do rychlé protiakce.

13
    Domácí jsou v posledních minutách aktivnější a drží míč na svých kopačkách, na první větší šanci však zatím stále čekáme.

15
    První větší šance však nakonec přišla! Hostující Tsuchiya se parádně uvolnil a jeho prudká rána z dvaceti metrů protáhla Zrzavého v brance Líšně! Následuje rohový kop pro Třebíč!

17
    Větší šanci si vypracovali také domácí! Po centru Nevřaly zakončoval Milotínský, ovšem jeho pokus mířil pouze do boční sítě branky hostů!

21
    Hostující Chlup tvrdě zajel do Hanuše a nyní může být rád, že rozhodčí nevytáhl z kapsičky žlutou kartu.

26
    Hra i nadále odpovídá záchranářskému souboji, hraje se především ve středu hřiště.

30
    Povedenou ranou se prezentoval domácí Krška, když vypálil z dvaceti metrů, nicméně jeho pokus zhruba o metr mířil mimo.

35
    Domácí se vydali do dalšího rychlého protiútoku, jejich akce však ztroskotala na nepřesné Fallově přihrávce.

38
    Ze série osobních soubojů ve středu hřiště vyšli vítězně hosté, kteří budou rozehrávat.

42
    Ve velkém závaru před brankou Třebíče se nejlépe zorientoval brankář Soukup, který odvrátil míč přes Vávrou.

44
    Hostující Chlup fauloval unikajícího Kršku, domácí mají k dispozici zajímavý volný přímý kop.

45
    K míči se postavil sám faulovaný Krška, který ze standardky trefil břevno!

45

Druhý poločas začne přibližně v 16:02.

První poločas je za námi a branku jsme zatím neviděli. Nejblíže ní byl v samém závěru půle Krška, ale jeho ránu z přímého kopu zastavila břevno.

46

46
    Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Kishita, přichází Kelbler.

46
    Dnešní utkání sleduje 195 diváků!

46
    Krška se probil do vápna, po jeho akci mají domácí k dispozici rohový kop.

47
    Hosté se nakonec ubránili a sami míří do rychlého útoku.

49
    Také Třebíč má k dispozici rohový kop.

52
    Milotínský dobře sklepl dlouhý nákop pro Vávru, ten ve slibné pozici mířil nad branku.

54
    Hostující Ošmeta pronikl do vápna, centr na spoluhráče mu však vůbec nevyšel.

55
    Na opačné straně našel ve vápně Krška Vávru, ten ale pálil pouze do středu branky, kde byl pohotový Soukup.

59
    Král si narazil s Vávrou, ale pokus prvního jmenované ve slibné pozici skončil pouze na tyči!

59
    Následuje rohový kop pro domácí mužstvo.

59
    Po rohu zakončoval Fall, ale jeho pokus mířil pouze doprostřed branky.

62
    Aktivní Vávra vybojoval další rohový kop pro domácí Líšeň.

63
    Hosté se dokázali ubránit, domácí i nadále zůstávají v tlaku.

65
    Na druhé straně se do velké šance řítil Tsuchiya, ale jeho rozlet zastavil ofsajd.

67
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Duda, přichází Ovsepjan.

69
    Po faulu domácí Hanuše budeme svědky zajímavé standardní situace pro hosty.

70
    K přímému kopu se postavil střídající Kelbler, ale jeho pokus zamířil pouze do rukavic Zrzavého.

72
    Faulován byl následně také domácí Vávra, zajímavou standardní situaci mají k dispozici také fotbalisté Líšně.

73
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Domácí jsou do vedení! K přímému kopu se postavil STANISLAV VÁVRA, který krásnou ranou přes zeď k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci zasáhnout – 1:0!

73
    Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Tschuiya, přichází Dogui Meless.

74
    Rozhodčí poprvé v zápase sahá do kapsičky. Žlutou kartou byli potrestáni hostující Chlup a Komínek.

78
    Domácí si nyní hodně zbytečně zavařili při rozehrávce, Zrzavý pod tlakem raději odkopl míč na tribunu.

79
    Dalším karetním hříšníkem je střídající Ovsepjan.

81
    Velký závar před brankou hostů druhou branku nepřinesl, Třebíč se po zásahu Soukupa se štěstím ubránila.

84
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Milotínský, přichází Vejmelek.

85
    Hostující Ošmera fauloval a také jeho nemine trest v podobě žluté karty.

88
    Vávra našel ve stoprocentní šanci Ovsepjana, ten však skvěle chytajícího Soukupa nepřekonal!

89
    Další šance domácích! Ovsepjan chytře tečoval ránu Fally, brankář Soukup na změnu směru pohotově zareagoval a míč vyrazil!

90
    Rohový kop pro Třebíč, do vápna míří také hrdina předchozích chvil, brankář Soukup.

90
    Domácí se rohovému kopu ubránili, vypadá to pro ně dobře, naopak hostům už příliš času na útok nezbývá.

90+1

Je konec! Jediným střelcem zápasu se stal v 73. minutě Stanislav Vávra, který tak rozhodl o výhře domácích 1:0.

Od nás je to pro dnešek vše, a tak vám přejeme příjemný zbytek dne. Na počtenou. (16:57:07)