Marseille – Nantes 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Lorient 2:0 (kon.) | Guingamp – Caen 1:1 (kon.)
GFC Ajaccio – Bastia 3:2 (kon.) | Montpellier – Troyes 4:1 (kon.) | Rennes – Monaco 1:1 (kon.)
Olympique Marseille
1:1 (0:1)
FC Nantes
Neděle 24.04.2016, 14:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 35. kolo

A je tomu skutečně. Ačkoliv domácí dali branku již po třech minutách ve druhém dějství, tak následně byl zvela zbytečně vyloučen Romao a Marsielle se musela strachovat. Nantes ale početní výhody nevyužilo, a tak zápas končí remízou 1:1. (15:51:09)

90+3

90+3
    Vzhledem k tomu, že balón je u středového kruhu, vypadá to, že oba týmy si rozdělí bod.

90+2
    Olympique se následně dočkal i standardní situace. Tu ale elegantními nůžkami odvrátil Gillet.

90+1
    Djidji podrazil na útočné polovině Sarra. To jsou další cenné vteřiny ve prospěch domácího týmu.

90
    Nastavují se tři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    V posledních minutách se snaží Nantes využít počentí výhody, avšak Olympique se brání bez větších problémů.

86
    Sala si chtěl přiťuknout s Tourém. Druhý zmiňovaný následnou zpětnou přihrávkou ale našel jen bránícího stopera.

85
    Nantes zahrávalo rohový kop. Nic z něj nevytěžilo, a tak může opět zaútočit Marseille.

84
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Adrien Thomasson, přichází Adryan.

83
    Touré upaloval k brance domácích. Manquilolo byl nicméně rychlejší a k míči se dostal první.

82
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Yacine Bammou, přichází Ermir Lenjani.

81
    K míči se postavil Thauvin, jenž to zkoušel přímou střelou. Prostor mezi třemi tyčemi ale netrefil.

80
    Vizcarrondo fauloval v hlavičkovém souboji a pro domácí to bude zajímavá standardní situace.

79
    Žlutou kartu dostává Yacine Bammou (FC Nantes).

78
    Před námi je nějakých 12 minut hry a nějaké to nastavení k tomu. Nantes se stále snaží využít početní výohdy, jenže Olympique se zkušeně brání.

76
    Thauvin dostal míč na útočnou polovinu. Alespoň na chvíli se tak domácí vymanili z tlaku.

75
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Jules Iloki, přichází Alejandro Bedoya.