Neděle 24.04.2016, 17:00 • Wembley Stadium, Londýn • FA Cup • Semifinále

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (19:04:26)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 2:7. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 14:16.

Manchester United se ve finále FA Cupu střetne s Crystale Palace. Ten byl přece jenom o něco lepším týmem a postup si více zasloužil. I když Watford dokázal ve druhé půli odpovědět na gól Bolasieho zásluhou Deenayho, rozhodující trefu nakonec zaznamenal Wickham.

90+6

90+4
    Adebayor si nabíhal na dlouhý pas, Aké míč odvrátil pouze do zámezí. Crystale Palace i nadále zůstane u míče, bude provádět vhazování.

90+3
    Přesně tohle Crystale Palace potřebuje. Mario Suárez fauloval Zahu u lajny, takže Watfordu ubral další cenné vteřinky.
    90+1. možnost Guédioury

90+1
    Teď fanouškům Crystalu Palace rozhodně zatrnulo! Po závaru v šestnáctce se dostal ke střele z hranice vápna Guédioura, který z první vypálil. A míč skončil těsně vedle tyčky.

90
    Pět minut se bude nastavovat ke druhému poločasu.

89
    Deeney (WAT) trefil loktem svého protihráče a Pawson mu ukazuje žlutou kartu.

89
    Aké se snažil z levé strany centrovat do šestnáctky, jenže trefil jen Zahu. Pořád jsou spíše takové akce na náhodu. Pomalu a jistě se blížíme poslední minutě utkání.
    87. boční síť trefil Zaha

87
    Zaha nyní zakončoval z pravé strany, trefil ovšem jen boční síť. Guédioura totiž chyboval v obraně a málem bylo rozhodnuto. Takových chyb se prostě Watford musí vyvarovat.

86
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Wickham, přichází Adebayor.

85
    Pět minut do konce. Watford se tlačí dopředu, Crystale Palace spoléhá čím dál více na brejky. Je to celkem logický průběh za tohoto stavu.

84
    Hennessey se musel položit na zem, aby zlikvidoval tuhle střelu Josého Jurada zpoza vápna. Nebylo úplně jednoduché jí zkrotit, byla totiž z části skrytá.

82
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Nyom, přichází Anya.
    82. střela Ighala skončila vedle

82
    Ighalo ve své největší příležitosti tohoto utkání! Deeney hlavou sklepl míč do šestnáctky pro svého spoluhráče, ten ale z úhlu zamířil jen nad. Tohle bylo poměrně mizerné zakončení.