Pardubice – Jablonec 1:0 (kon.) | Opava – Karviná 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Č. Budějovice 1:2 (kon.)
Příbram – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Olomouc – Plzeň 3:0 (kon.) | Zlín – Slavia 1:0 (kon.)
FK Pardubice
1:0 (0:0)
FK Jablonec
Sobota 14.05.2016, 11:00 • Pardubice - Ohrazenice • Celostátní liga staršího dorostu • 32. kolo

90+4
    Konec zápasu. (12:55:16)

90+4
    Poslední minuta nastavení, poslední přímý kop pro Jablonec.

90
    Další přímý kop pro hosty, ani tentokrát se Jablonec vyrovnání nedočkal.

89
    Domácí se ubránili a využívají svého posledního střídání. Ladislava Mužíka v posledních minutách nahradí Filip Panchártek.

88
    Přímý kop pro Jablonec z dobré pozice.

85
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Díl, přichází Mička.

85
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Březina, přichází Jirka.

84
    Na druhé straně se do vyložené šance dostal Málek, jeho pokus ale těsně minul tyč hostující branky!

81
    Rychlý protiútok hostujícího týmu, Schön se dostal do úniku, jeho střelu ale vykopl Hrnčíř! Rohový kop.

78
    Domácí jsou v posledních minutách na polovině soupeře a nepouští soupeře z obranného bloku. Pardubice si nyní vyzkouší rohový kop.

76
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Zezulka, přichází Pelta.

68
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Vitkovič, přichází Vencbauer.
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Haitl, přichází Jelínek.

65
    Putyera se dostal až k zakončení, jeho střela ale skončila na tyči domácí branky!

58
    Další žlutou kartu v hostujícím týmu vidí Macík.

52
    Žlutou kartu dostává Zezulka (FK Jablonec).
    48. HUF - 1:0

48
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Domácí se dostávají do vedení! Po pravé straně unikl obraně hostů DAVID HUF a přesnou křižnou střelou otevřel skóre zápasu! – 1:0.