Pardubice – Jablonec 1:0 (kon.) | Opava – Karviná 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Č. Budějovice 1:2 (kon.)
Příbram – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Olomouc – Plzeň 3:0 (kon.) | Zlín – Slavia 1:0 (kon.)
FK Pardubice
1:0 (0:0)
FK Jablonec
Sobota 14.05.2016, 11:00 • Pardubice - Ohrazenice • Celostátní liga staršího dorostu • 32. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

V rámci 32. kola 1. Celostátní dorostenecké ligy se utkají prozatím dva bodově nejhorší celky tabulky a to domácí Pardubice, které jsou v tabulce na posledním 20. místě se ziskem 34 bodů, jejichž soupeřem bude předposlední Jablonec s body 35. Nutno však poznamenat, že domácí mají o dva odehrané zápasy méně.
    Pardubičtí v minulém týdnu hráli dva zápasy na hřištích dalších ohrožených celků a oba prohráli (na Slavii 2:0, v Olomouci 6:0).
    Jablonec v minulém kole porazil doma těsně 1:0 Opavu.
    V podzimním vzájemném zápase Pardubice v Jablonci vyhrály vysoko 6:0.

FK Pardubice: Hrnčíř – Jirásek, Spěvák, Slezák, Bulušek, Gašpar, Huf, Nikodem, Mužík, Jedlička, Březina
    Náhradníci: Letáček – Lněnička, Jirka, Tichý, Málek, Panchártek

FK Jablonec: Richter – Macík, Vitkovič, Díl, Schön, Haitl, Hurta, Putyera, Zezulka, Hlůže, Lischka
    Náhradníci: Klement – Mička, Vencbauer, Jelínek, Pelta, Kozák, Heřmánek

Rozhodčí: Šimek – Čechlovský, Bednář.

1

10
    V prvních minutách vidíme boj o každý metr na hřišti, ani jeden z brankářů ještě neměl pořádnou práci.

14
    První žlutou kartu utkání vidí hostující Hurta, který fauloval domácího kapitána Gašpara.

15
    Domácí zahrávali přímý kop ze zajímavé pozice, Mužík ale mířil těsně vedle branky Richtera.

16
    Vynucené střídaní na straně domácích. Zraněného Jiřího Gašpara střídá Tomáš Lněnička.

20
    Domácí mají k dispozici první rohový kop zápasu.

23
    Velká šance hostujícího týmu! Schön z hranice penalty vystřelil, jeho pokus na poslední chvíli vyhlavičkoval z brankové čáry Jedlička!

28
    Utkání je zatím vyrovnané, hosté kouskují hru častými fauly, domácí si ale zatím nedokázali vytvořit nebezpečnou šanci.

35
    Další trestný kop pro domácí, nyní z něho vybojovali alespoň rohový kop.

35
    A v téže minutě dorazil na stadion i předseda FAČR Miroslav Pelta.

39
    Rohový kop si v dnešním zápase vyzkouší i Jablonec.

40
    Hosté z rohového kopu nezahrozili a od své branky bude odkopávat brankář Hrnčíř.

45

46

46
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Jirásek, přichází Málek.

48
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Domácí se dostávají do vedení! Po pravé straně unikl obraně hostů DAVID HUF a přesnou křižnou střelou otevřel skóre zápasu! – 1:0.
    48. HUF - 1:0

52
    Žlutou kartu dostává Zezulka (FK Jablonec).

58
    Další žlutou kartu v hostujícím týmu vidí Macík.

65
    Putyera se dostal až k zakončení, jeho střela ale skončila na tyči domácí branky!

68
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Vitkovič, přichází Vencbauer.
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Haitl, přichází Jelínek.

76
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Zezulka, přichází Pelta.

78
    Domácí jsou v posledních minutách na polovině soupeře a nepouští soupeře z obranného bloku. Pardubice si nyní vyzkouší rohový kop.

81
    Rychlý protiútok hostujícího týmu, Schön se dostal do úniku, jeho střelu ale vykopl Hrnčíř! Rohový kop.

84
    Na druhé straně se do vyložené šance dostal Málek, jeho pokus ale těsně minul tyč hostující branky!

85
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Březina, přichází Jirka.

85
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Díl, přichází Mička.

88
    Přímý kop pro Jablonec z dobré pozice.

89
    Domácí se ubránili a využívají svého posledního střídání. Ladislava Mužíka v posledních minutách nahradí Filip Panchártek.