Břeclav – Mohelnice 3:2 (kon.) | Prostějov – Vyškov 3:2 (kon.) | Hlučín – HFK Olomouc 3:0 (kon.)
Hulín – Vítkovice 2:1 (kon.)
FC Hlučín
3:0 (2:0)
1. HFK Olomouc
Sobota 14.05.2016, 16:30 • Městský fotbalový stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 26. kolo

Skončilo utkání 26. kola MSFL, ve kterém domácí
    FC Hlučín poráží 1. HFK Olomouc jednoznačně 3:0. Od úvodních minut byli aktivnějším týmem domácí. Do vedení je poslal v patnácté minutě Radek Sasín. Ještě v prvním poločase se trefil Jakub Mac a do kabin se šlo za výsledku 2:0. V druhém poločase Heinik neproměnil penaltu, to ale nemuselo domácí mrzet, neboť si celé utkání pohlídali a ještě přidal Martin Foltýn uklidňující třetí branku. Hlučín si tak připisuje do tabulky tři body. Hosté z Holice budou muset bojovat v posledních kolech o udržení se v Moravskoslezské fotbalové lize. (23:45:53)

90+1

90+1
    Centr do vápna hostí nenašel nikoho a poslední akce zápasu je za námi.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 1 minutu.

89
    Žlutou kartu dostává Hudeczek (FC Hlučín).

89
    Šteigl střílel k tyči, Hlaváč jeho střelu vyrazil do bezpečí.

88
    Hudeczek fauloval a jedna z posledních standartních situací pro hosty.

85
    Badalyan našel hlavu Foltýna, ten branku netrefil.

84
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Sasín, přichází Jančík.

82
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Schmidt, přichází Pezzotti.

81
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Štefek, přichází Krivčík.

80
    Bořil protáhl Hlaváče, je tu rohový kop pro hosty.

78
    Domácí jsou při chuti a opět jsou na polovině soupeře.

77
    Žlutou kartu dostává Heinz (1. HFK Olomouc).

76
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Hlučín se dostal do zajímavé šance, Štefek poslal míč na MARTINA FOLTÝNA, který z hranice vápna krásnou střelou prostřeluje Muchu! – 3:0.