Salzburg – Wolfsberger 1:0 (kon.) | Rheindorf Altach – Ried 0:0 (kon.) | Austria – Sturm Graz 3:0 (kon.)
Admira – Rapid 1:3 (kon.) | Mattersburg – Grödig 2:3 (kon.)
FK Austria Vídeň
3:0 (0:0)
SK Sturm Graz
Neděle 15.05.2016, 17:30 • Franz Horr Stadion, Wiedeń • Rakouská Bundesliga • 36. kolo

Přeji všem hezký zbytek nedělního večera. (19:35:36)

Nejlepší hráči utkání:

Austria Vídeň – záložník Raphael Holzhauser, známka 9,0.

Sturm Graz – obránce Lukas Spendlhofer, známka 7,7.

Po vyloučení Potzmanna se Sturm skvěle bránil 85 minut občas šel i do brejku, nicméně posledních 7 minut hry i s nastavením byla totální smršť Austrie a porážka o tři góly je tak velmi drsná pro Sturm. Sturm se pomalu může připravovat na další sezónu, zatím co Austrie bude pilovat tým na Evropskou ligu, kde ji uvidíme díky třetímu místu. Samozřejmě budou chtít "fialový" potrávit pořádně Rapid a hlavně Sazburg v boji o titul 2016 – 17.

90+4
    90+3. HOLZHAUSER - 3:0

90+3
    Austria právě vstřelila branku!
    A třetí hřebík do rakve Sturmu zasazuje RAPHAEL HOLZHAUSER – 3:0!

90+2
    Rosenberger na pár sekund vystřídá Spendlhogfera.

90+1
    Bek Vance Sikov nahradí střelce druhé branky Kayodeho.

90+1
    I Kayode předvedl striptýz a dostává stejnou odměnu jako před ním Friesenbichler.
    90. KAYODE - 2:0

90
    Tak tohle bylo něco! Skvělá individuální akce Roie Kehata, perfektní přihrávka už to vypadalo, že s Kayode zamotal s míčem, ale OLERANWAJU KAYODE to provedl lišácky a zavěsil na 2.0!

86
    Kevin Friesenbichler oslavil branku svlečením dresu tak na jeho kontě přistane žlutá karta.
    85. FRIESENBICHLER - 1:0

85
    Tak na počtvrté to vyšlo – a trefil se náhradník KEVIN FRIESENBICHLER – 1:0! Stačilo mu na to 7 minut na hřišti.

82
    Hostující Dobras pálí nad.

81
    Branka Kayodeho nebyla uznána pro Ofsajd.
    81

78
    Alexandera Grünwalda nahradí útočník Kevin Friesenbichler.

70
    Žlutí se i na druhé straně u Alexandera Grünwalda za protesty.

70
    Hostující hráč Kamavuaka dostává žluté ocenění.

69
    Rohový kop pro Austrii.
    66.

66
    Střídá se i na domácí straně odejde Ognjen Vukojevic a místo něj si zahraje Roi Kehat.

65
    Saschu Horvatha vymění Kristijan Dobras.

Ofsajdy: 2:0

Austria herně aktivnější, ale trápí se v koncovce celý druhý poločas má výhodu jednoho hráče v poli, navíc v závěru 1. půle zahodil penaltu Gorgon! Druhá půle začna cca v 18:40.

45+2

45+2
    Alexander Gorgon penaltu zahazuje, když mu ji skvěle vylapal Michael Esser!

45+1
    Kayhan za protesty také vidí žlutý kartónek.

45+1
    Avdivaj za faul v pokutovém území! Posléze rozkopl několik reklamních panelů.

45+1
    Penalta pro Austrii!

45+1
    Esser se nedohodl se spoluhráčem a další obránce to musel hasit na brankové čáře!

45

44
    Za ostrý skluz na polovině hřiště vidí žlutou kartu Richard Windibichler.

43
    Marvin Potzmann po druhé žluté kartě oslabuje svůj celek!

41
    Odpískán faul Edomwonyovi.

39
    Venuto nedokázal zpracovat velmi těžký míč od spoluhráče a ten mu tak utíká za brankovou čáru.

35
    Špatný centr domácích odvrací obrana Sturmu.

33
    Domácí kotel děkuje transparentem svým hráčům za momenty strávené s nimi respektive s Austrii!
    31.

31
    Bomba Holzhausera z 30 metrů šla jen těsně mimo branku Essera!

29
    Kayode se svým spoluhráčům omlouvá za své špatné zakončení.

27
    Esser v poklidu sbírá volný míč.

25
    Vukojevic skluzem poslal k zemi Kayhana a dostává za to od rozhodčího žlutou odměnu.

22
    Po rohu domácích byl ve vápně doslova sestřelen na stojnou nohu při šikovné zasekávačce Grünwalda, penalta se kupodivu nepíská!

22
    Marvin Potzmann sestřelil domácího borce a po právu vidí žlutou kartu.

22
    Na polovině hřiště rozhodčí odpískal domácím faul.

20
    Ofsajd Austrie.

19
    Stankovic skluzem zajel do Holzhausera zatím se to obešlo bez žluté karty.

18
    Přímý kop pro hosty tuto akci ihned dalším faulem přerušil Grünwald.

16
    Kayode si počínal nedovoleně.

15
    Avdijaj neuspěl se svoji individuální akcí.

13
    Schick se provinil nedovoleným zákrokem.

12
    Další roh pro hosty.

11
    Edomwonyi si vynutil faul na Rotpüllerovi.