Dvouhra (muži) – 1. kolo (kon.) | Dvouhra (ženy) – 2. kolo (kon.)
Dvouhra (ženy) – 2. kolo (kon.) | Dvouhra (muži) – 2. kolo (kon.)
Dvouhra (ženy) – 3. kolo (kon.)
Dvouhra (muži) – 1. kolo

Neděle 07.08.2016, 00:00Olympijské hry - Stolní tenis
Sledujte:¨

Úvodní kolo mužů je za námi. Já Vás ale zvu na probíhající druhé kolo ženského turnaje. Hraje i Iveta Vacenovská! (01:55:20)

Tsuboi (BRA) – Wang J.(CGO) 0:4

Yang Wang je ve 3. kole! Slovenský zástupce vítězí nad Madridem 4:1 na sety.

Yang Wang má k dispozici mečboly!

Yang Wang vede v pátém setu 6:3. Slovenský hráč se snaží zápas ukončit.

Marcos Madrid vyhrál čtvrtý set 11:5 a vynutil si minimálně ještě jednu sadu!

Marcos Madrid se nevzdává. Ve čtvrté sadě vede nad Wangem 5:3. Už začaly také zápasy 2. kola žen, sledovat můžete také Ivetu Vacenovskou.

Yang Wang vede už 3:0 na sety. Třetí sadu vyhrál 11:6.

Skončily také zápasy mezi Brazilcem Tsuboiem a Jianem Wangem – 0:4, a Ionescuem a Alamianem – 4:1.

Yang Wang jde do vedení 2:0 na sety! Slovenský reprezentant to má dobře rozehrané.

Paul Drinkhall postupuje do druhého kola! Aleksandara Karakaševiće přehrál v páté sadě 11:5 a celkově zvítězil 4:1.

Gustavo Tsuboi – Wang 11:11, čtvrtý set.

Slovák Yang Wang se ve druhém setu přetahuje s Madridem. Aktuálně je to 8:8.

Karakaševićovo olympijské účinkování se chýlí ke konci. Srbský hráč prohrává 1:3 na sety a 4:7 v páté sadě.

To Wang už otočil čtvrtý set proti Tsuboiovi. Vede v něm 9:8.

Iránec Nima Alamian setbol využil a snižuje proti rumunskému sokovi na 1:3 na sety.

Alamian a Tsuboi svým soupeřům komplikují čtvrtý set. Vedou 10:7, respektive 6:5.

Brit Paul Drinkhall vyhrává třetí set 11:8 a nad Aleksandarem Karakaševićem vede 3:1.

Slovensko reprezentující Wang to zvládl a ujímá se v duelu s Marcosem Madridem vedení.