Plzeň – Příbram 5:2 (kon.) | Teplice – Brno 0:1 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 1:2 (kon.)
Třinec – Jablonec 0:0 (kon.)
FK Teplice
0:1 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
Neděle 14.08.2016, 13:00 • 1.FC Dubí, Pozorka • Juniorská liga • 3. kolo

To je z mé strany vše, na počtenou. (14:52:54)

Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný duel, který nakonec rozhodla branka v 86. minutě. Šťastnější byli hosté, kteří tedy v Teplicích vyhráli 1:0 a získali cenné tři body. Řekl bych, že dnes nevyhrál lepší, ale šťastnější celek.

90+4

90+4
    Ale Brno se ubránilo a nic víc se už nestane.

90+3
    Žlutou kartu dostává Vintr (FC Zbrojovka Brno).

90+3
    Ještě rohový kop pro Teplice.

90+3
    Žlutou kartu dostává Svoboda (FK Teplice).

90+1
    Žlutou kartu dostává Weber (FC Zbrojovka Brno).

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Domácí se pochopitelně tlačí dopředu a snaží se odpovědět, tak uvidíme, co vymyslí.

86
    Brno právě vstřelilo branku!
    A po rohovém kopu jsme se dočkali první branku a Brno jde tedy v závěru utkání do vedení, když se prosadil DAVID PAŠEK.

85
    Rohový kop pro Zbrojovku.

83
    Hraje se nahoru dolů, tak uvidíme, zda se někomu podaří duel rozhodnout.

79
    Bleskovou akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

78
    Žlutou kartu dostává Krejčí (FC Zbrojovka Brno).

76
    Už se opět hraje. U míče jsou hosté, kteří se usadili na polovině teplického celku.

74
    Jeden z hráčů zůstal ležet na trávníku a bude se ošetřovat.

72
    Je před námi posledních dvacet minutek, tak uvidíme, zda se některému celku podaří tento vyrovnaný duel rozhodnout.