Waregem – Standard 1:0 (kon.) | Club Brugge – Lokeren 1:0 (kon.) | Oostende – Mouscron 2:1 (kon.)
SV Zulte-Waregem
1:0 (1:0)
Standard Lutych
Neděle 14.08.2016, 14:30 • Regenboogstadion (Waregem) [Kapacita: 11 250] • Belgická liga • 3. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek dne a někdy příště opět na shledanou. (16:24:02)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes měli více ze hry a zaslouženě tak zvítězili hubeným výsledkem 1:0. O jedinou branku dnešního utkání se postaral ve 22. minutě Derijck, který se prosadil po přímém kopu. Hosté se dnes prakticky k ničemu nedostali a zaslouženě tak prohráli.

Držení míče: 52% – 48%
    Střely celkem: 8 – 7
    Střely na branku: 5 – 2

90+4

90+4
    Míč od rohového praporku dokázal vyboxovat mimo vápno Bossut a rozhodčí následně ukončuje dnešní zápas

90+3
    Hosté budou ještě zahrávat rohový kop.

90+3
    Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka utkání, rozhodčí tak zápas za malou chvíli ukončí a to pravděpodobně za stavu 1:0.

90+2
    Hosté se ještě vehementně snaží vstřelit vyrovnávající branku, zatím se jim to však příliš nedaří, neboť obrana domácích dnes pracuje velmi dobře.

90+1
    Davy De Fauw vyfasoval od rozhodčího za svůj faul na vlastní polovině žlutou kartu.

90+1
    Rozhodčí ještě nastavuje 3 minuty.

90
    Leye to zkusil přímo na branku, trefil však pouze zeď.

89
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Christophe Lepoint a místo něj nastupuje Obbi Oularé.

87
    Domácí budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba ze třiadvaceti metrů. Corentin Fiore navíc vyfasoval za tento faul od rozhodčího žlutou kartu.

86
    Tento přímý kop však neznamenal pro hosty nějaké nebezpečí.

85
    Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba ze sedmadvaceti metrů.

84
    Následný rohový kop nenadělal domácím větší potíže.

83
    Míč od rohového praporku nebezpečně směřoval do branky a tak Bossut raději míč poslal zpět do zámezí.

83
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

81
    Leye napřáhl ke střele z větší vzdálenosti, jeho pokus však nenadělal Gilletovi větší potíže.

79
    Darwin Andrade vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za svůj faul zhruba na polovině hřiště.