Plzeň – Příbram 5:2 (kon.) | Teplice – Brno 0:1 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 1:2 (kon.)
Třinec – Jablonec 0:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
5:2 (1:1)
FK Příbram
Neděle 14.08.2016, 11:00 • Luční ulice, Plzeň • Juniorská liga • 3. kolo

Z Plzně je to pro dnešní den všechno. Děkujeme vám za pozornost a u Juniorské ligy opět někdy na shledanou. (12:49:55)

Plzeň si připisuje první letošní výhru v rámci Juniorské ligy, když domácí Viktoria zdolala Příbram zejména zásluhou hattricku Lukáše Matějky 5:2. Příbram měla dobrý nástup do druhé půle, jenže ten netrval příliš dlouho.

90

90
    Poslední minuta normální hrací doby začíná, Plzeň v klidu kontroluje zápas a kráčí za první výhrou v letošním ročníku.

88
    Hejda dobře prošel až před branku a servíroval míč na zadní tyč, kde však nikdo ze spoluhráč nebyl.

85
    Utkání už se prakticky jen dohrává, domácí jsou většinu času u míče.

84
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Denis Brožík, přichází Václav Kule.

81
    Další velká možnost pro domácí, Lukáš Matějka však nedostal míč ideálně na střelu a čtvrtý zásah tedy nepřidal.

80
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Milan Macek, přichází Štefan Dacič.

75
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Martin Graiciar, přichází Tomáš Skála.
    75. Lukáš MATĚJKA - 5:2

75
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hattrick je na světě! Centr z pravé strany našel přesně hlavu LUKÁŠE MATĚJKY, který poslal míč přesně k tyči!

71
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jan Šrain, přichází Patrik Červeňák

70
    Další průnik před šestnáctku se Viktorii příliš nepovedl.
    67. Lukáš MATĚJKA - 4:2

67
    LUKÁŠ MATĚJKA posílá Plzeň už do dvoubrankového vedení, když prošel obranu, obešel brankáře Boháče a uklidil míč do branky.

65
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Tomáš Břížďala, přichází Ivo Polanský.

65
    Viktoria má znovu míč pod svoji kontrolou.
    63. Jan SUCHAN - 3:2

Jakub Vais

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 35. Debellis, 53. Matějka, 63. Suchan, 67. Matějka, 75. Matějka – 40. Ježdík (pen.), 53. Moravec

Karty:   14. Laňka (PRI)

FC Viktoria Plzeň: Sváček – Hašek, Brožík, Graiciar, Debellis, Matějka, Havel, Suchan, Vukajlovič, Novák, Teršl.
    Náhradníci: Luhový -- Hejda, Kule, Skála.

FK Příbram: Boháč – Makoš, Břížďala, Ježdík, Šrain, Růžek, Laňka, Moravec, Kvída, Holý, Macek.
    Náhradníci: Kočí – Červeňák, Bělohlávek, Dacič, Polanský.

Rozhodčí: Ardeleánu – Kožár, Černý