Jižní Korea – Honduras 0:1 (kon.) | Brazílie – Kolumbie 2:0 (kon.)
Brazílie
2:0 (1:0)
Kolumbie A
Neděle 14.08.2016, 03:00 • Arena Corinthians, São Paulo • Olympijské hry - muži • Čtvrtfinále
Sledujte:

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám příjemný závěr týdne. (05:14:40)

Žluté karty: 1 – 6.

Konec. Brazilci si v náročném zápase zajistili postup do semifinále, naopak pro Kolumbii turnaj končí těsně před branami zápasů o medaile. Kanárci se díky Neymarovi dostali do vedení ve dvanácté minutě, poté přečkali několik nevybíravých zákroků a v pohledném druhém poločase rozhodli zásluhou Luana a jeho povedené střely z dálky.

90+3

90+2
    Lerma zbytečně dohrál Neymara, který metr před brazilskou střídačkou zpět na nohy rozhodně nespěchá.

90+1
    Druhý poločas je prodloužen od dvě minuty nastaveného času.

90
    A další žluté napomenutí pro Kolumbijce, za evidentní faul na Maiu byl potrestán Teófilo Gutiérrez. Frustrace už je na hostech hodně znát.

89
    Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Gabriel Jesus, přichází Rafinha.

88
    Za nesportovní odhození míče dostává žlutou kartu Miguel Borja (Kolumbie).

87
    Stadionem to jen zahučelo! Weverton výborně vykopl a sám dostal do úniku Neymara, který se řítil na Bonillu, ale zakončení levou nohou mu vůbec nesedlo a branku netrefil.

86
    Los Cafeteros dostali možnost standardní situace z pravé strany, ale centrovaný míč brazilská defenzíva prodloužila do autu na druhém konci hřiště.

85
    Kolumbijci se ihned po rozehrávce vydali do útoku, ale v posledních minutách zápasu už to budou mít přetěžké.
    83. LUAN - 2:0

83
    Brazílie právě vstřelila branku!
    V São Paulu máme zřejmě rozhodnuto! O druhou trefu Kanárků se z nenápadné situace postaral LUAN, který dostal míč na osu hřiště a po několika malých krůčcích zakončil z dvaceti metrů přesně pod horní tyč. Bonilla se natahoval co mohl, ale na padající balón přesto nedosáhl.

82
    Následoval rohový kop, ale z něj dnes žádný z týmů ještě nezahrozil. A na tom se nic nezměnilo ani teď.

81
    Gutiérrez získal míč pro svůj tým a vydal se až do vápna, kde ale narazil na skálopevného Marquinhose. Ten dnes hraje výtečný zápas.

80
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Dorlan Pabón, přichází Arley Rodríguez.