Slavia – Příbram 3:0 (kon.) | Liberec – Brno 0:0 (kon.) | Sparta – Jablonec 3:0 (kon.)
AC Sparta Praha
3:0 (0:0)
FK Jablonec
Neděle 21.08.2016, 19:30 • Generali Arena • ePojisteni.cz liga • 4. kolo

Sparta nakonec výsledkem 3:0 přejela Jablonec, vítězství se však nerodilo lehce. Ještě patnáct minut před koncem byl bezbrankový stav. Domácí hráči byli lepším mužstvem, ale do velkých šancí se nedostávali. Vše rozsekl David Lafata, autor dvou branek, první dal po rohovém kopu hlavou a uklidnil tak Spartu a druhý gol přidal opět ze standardní situace, tentokráte nohou. Branku na 2:0 zaznamenal střídající Pulkrab. (21:25:43)

90+1

90+1
    Sparta si vychutnává vedení 3:0 a utkání jak bylo řečeno, už se jen dohrává.

90
    Sudí Ardeleánu bude nastavovat jednu minutu.

90
    Poslední střídání Jablonce. Michala Trávníka nahradil Jan Díl.

90
    Ještě po pravé straně postupoval Pulkrab, byl však zdvojen a Sparta bude zahrávat roh. Ze standardní situace však domácí už nezahrozili.

89
    Spartě generálka na čtvrteční odvetu proti dánskému Sonderjyske vyšla, i když prvním poločase to nevypadalo na přesvědčivý výsledek, který svítí na tabuli.
    88. Juliš mohl přidat čtvrtý gól Sparty

88
    Frýdek přihrál do otevřené obrany Lukáši Julišovi, který přes Hanouska vystřelil na vzdálenější tyč, kterou jen o kousek minu!

87
    Sparta již nikam nespěchá, pohodově kombinuje na své polovině.
    81. David LAFATA - 3:0

81
    Sparta právě vstřelila branku!
    Kdo by řekl, že Sparta bude vést ve druhém poločase o tři branky. Frýdek položil míč ze standardní situace na nohu DAVIDU LAFATOVI, který byl opět nestřežený na přední tyči a pohodlně přidává třetí branku.

80
    David Lafata viděl žlutou kartu za faul na Pospíšila.

78
    Frýdek zahrával rohový kop, Kadlecův pokus však neměl razanci.

76
    Pulkrabovi vstřelená branka pomohla na seběvědomí, domácí hráč se hnal za míčem do šestnáctky, tam svedl souboj s hostujícím obráncem a upadl. Sudí nechal pokračovat ve hře.
    75. Matěj PULKRAB - 2:0

75
    Nová posila Karavajev se Spartě vyplatila! Bek Sparty nacentroval na přední tyč, kde byl v ten moment MATĚJ PULKRAB, který balon hlavou otřel o břevno a domácí celek rázem vede 2:0.

73
    Sparta je pořád aktivní a míč drží ve své moci.

70
    Po vstřelené brance Sparta naposled vystřídala: Martin Frýdek přišel na hřiště místo Bořka Dočkala.