La Coruňa – Eibar 2:1 (kon.) | Barcelona – Real Betis 6:2 (kon.) | Granada – Villarreal 1:1 (kon.)
Sevilla – Espanyol 6:4 (kon.)
Granada CF
1:1 (0:0)
Villarreal CF
Sobota 20.08.2016, 20:15 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Španělská LaLiga • 1. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:06:05)
    Oba týmy berou po bodu za utrápenou remízu 1:1

Utkání končí zaslouženou remízou, k níž se oba týmy doslova protrápily. Hosté sice šli zásluhou Castilleja do vedení, ale čtyři minuty poté, v 65. minutě, srovnal na konečných 1:1 Ponce. Remíza je zasloužená, Villarreal v závěru již pouze bránil výsledek, domácí pak branku Assenja neohrozili, byť měli více ze hry.

90+2

90+2
    Dnešní utkání sleduje 15 101 diváků.

90+2
    Statistika držení míče: 60% : 40%.

90+1
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Alexandre Pato, přichází Mario González.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí stále na útočné polovině.

89
    Villarreal na své polovině, hosté jako by se již zaměřili pouze na bránění nerozhodného výsledku.

88
    Nakonec si zahraje až gólman Ochoa, který rychle rozehrává od své branky.

87
    Domácí nyní svírají svého soupeře, jenže nakonec je z toho nepochopitelná přihrávka Krhina dozadu...

86
    Boga s míčem u pokutového území soupeře, jsou proti němu dva bránící hráči, je z toho centr na druhou stranu, tam míč získává Barral.

84
    Útočný faul Barrala, míč mají hosté. Ti ale posílají další z řady nepřesných nákopů dopředu.

83
    Boga se neohroženě vřítil do vápna Villarrealu, dokonce i odcentroval (nepřesně), ale poté sebou hodil na trávník... již několikátá snaha domácích o odpískání pokutového kopu.

82
    Bezradnost obou týmů dokreslují nepřesné nákopy z jedné strany na druhou, kdy míče končí zpravidla u gólmanů.

81
    David Barral fauluje ve středu hřiště a míč získávají hosté.

80
    Čeká nás posledních deset minut dnešní podívané, která bohužel tolik fotbalové krásy nenabídla. Je to spíše podprůměrný fotbal a ani dva góly na tom nic nemění.

78
    Sergio Asenjo zahrál nyní na nervy domácích fanoušků, když vyčkával s rozehrávkou.