AC Milán – Turín 3:2 (kon.) | Atalanta BC – Lazio 3:4 (kon.) | Bologna – Crotone 1:0 (kon.)
Chievo – Inter 2:0 (kon.) | Empoli – Sampdoria 0:1 (kon.) | Janov – Cagliari 3:1 (kon.)
Pescara – Neapol 2:2 (kon.) | Palermo – Sassuolo 0:1 (kon.)
Atalanta Bergamo
3:4 (0:3)
S. S. Lazio
Neděle 21.08.2016, 20:45 • Stadio Atleti Azzuri d'Italia • Italská Serie A • 1. kolo

To je pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (22:55:36)

Neuvěřitelný zápas je ukonce! Ačkoliv hosté šli do druhé části se skvělým výsledkem 3:0, museli se hodně bát, protože Atalanta sníižila během krátké chvíle narozdíl jednoho gólu. A i když v závěru přidal hostům klid Cataldi, tak ten vydržel jen dvě minuty, když opět snížil Petagna. V nastaveném čase jsme se ale již další branky nedočkali, a tak v nervydrásajícím duelu bere tři body Lazio.

90+5

90+3
    Tohle je nápor na nervy, jak má být. Lazio, jakmile se dostane k míči, okamžitě ho odkopává směrem k brance Sportiella.

90+2
    Nastavuje se celkem pět minut nad rámec základní hrací doby. Atalanta je usazena na polovině soupeře.
    90+1. Andrea PETAGNA - 3:4

90+1
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Střelnice pokračuje! Po rohovém kopu obdržel ANDREA PETAGNA přihrávku. Balón si zpracoval, dostal se přes dotírajícího hráče a ranou do zadní tyče, od které se balón odrazil za brankovou čáru, dává domácím další naději!
    89. Danilo CATALDI - 2:4

89
    Lazio právě vstřelilo branku!
    A risk domácím celku nevyšel. Většina domácích zůstala na útočné polovině a hosté se propracovali do rychlého brejku. Basta si pohrál s obráncem a kolmicí našel osamoceného DANILA CATALDIHO, který se prosazuje po pouhých dvou minutách na hřišti!

87
    Konec zápasu se nekompromisně blíží a domácí už riskují a sázejí na svá útočná esa. Chtějí z tohoto utkání alespoň bod.

86
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Sergej Milinković-Savić, přichází Danilo Cataldi.

85
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Jasmin Kurtić, přichází Roberto Gagliardini.

83
    Milinkovič-Savič se dostal s balónem přes půlící čáru. Následně ale neriskoval, opět míč odevzdal a vrací se bránit.

82
    V závěrečných minutách se hodně přiostřilo. Hlavní arbitr je ale benevolentní a karet příliš nerozdává.

81
    Už podruhé jsou na trávníku nosítka. Postranní rozhodčí se zranil, ale bohužel neznám podrobnosti. Je odnášen ze hřiště a nahradí ho brankový rozhodčí.

79
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Ervin Zukanović, přichází Andrea Petagna.

78
    Hezká kombinační souhra na jejímž konci byl Conti. T en centroval, avšak hostům se podařilo tento pas zablokovat.

77
    Nedaleko velkého vápna fauloval Lukaku, který je hodně emotivní. Měl by si dát pozoru, protože už má jednu žlutou kartu.

Martin Doležal

Branky: 64. Kessié, 67. Kessié, 90+1. Petagna – 15. Immobile, 21. Hoedt (Biglia), 34. C. Lombardi, 89. Cataldi (Basta)

Karty:   45+3. Conti (ABC), 68. Raimondi (ABC), 69. Kurtić (ABC) – 63. J. Lukaku (LAZ)

Atalanta Bergamo: Sportiello – E. Zukanović (79. Petagna), Tolói, Raimondi – Dramé (43. D'Alessandro), Kurtić (85. Gagliardini), Kessié, Conti – A. Gómez, Paloschi, Spinazzola.
    Náhradníci: Bassi – Cabezas, Caldara, Carmona, D'Alessandro, Gagliardini, A. Masiello, Migliaccio, Petagna, Stendardo, Mazzini, Latte Lath.

S. S. Lazio: Marchetti – Basta, de Vrij, Hoedt, J. Lukaku – Parolo, Biglia, Milinković-Savić (86. Cataldi) – C. Lombardi (70. Wallace), Immobile, Kishna (66. Đorđević).
    Náhradníci: Strakosha, Vargić – Cataldi, Đorđević, Wallace, Gabarron, Germoni, Leitner, Prce.

Rozhodčí: Banti L.