Jirny – Dobrovice 5:1 (kon.) | Benátky n/J – Vyšehrad 1:3 (kon.)
5:1 (4:0)
FK Dobrovice
Neděle 21.08.2016, 17:00 • Pražská ,Jirny • Česká fotbalová liga • 2. kolo

Dnešní utkání sleduje 150 diváků. (21:20:50)

Domácí Viktorie naprosto jednoznačně poráží Dobrovici 5:1 a získává první tři body v letošním ročníku ČFL!

90

88
    Jirny právě vstřelily branku!
    Tak přece jen přichází ještě jedna branka, domácí potvrzují své vítězství pátým gólem! Podruhé v zápase se prosadil ALEŠ MELECHOVSKÝ – 5:1!

86
    Vandase nahradí na poslední minuty Awuku.

76
    Utkání se již spíše dohrává, domácí sahají k další výměně. Ze hry jde Škorvánek, přijde Radek Stöckner.

73
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Tomáš Dubský, přichází Eric Kwame Adjei.

68
    Žlutí se na straně hostí, kartu si do svých statistik zapíše Valenta.

66
    Kapitána hostí Vajgla nahradí na závěr zápasu Munzar.

66
    Poprvé střídají také domácí, Pokorného nahradí Ibe.

55
    Dobrovice právě vstřelila branku!
    Do druhého poločasu hosté vstoupili lépe, po deseti minutách koriguje nepříznivý stav TOMÁŠ VALENTA – 4:1!

46
    Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Pavel Bernát, přichází Filip Březina.
    Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází David Skuhravý, přichází Jakub Novák.

46

Jirny zvládly první poločas na domácím hřišti v letošní sezóně fantasticky, nad Dobrovicí vedou v polovině zápasu již 4:0.

45

37
    Tak to již ze strany hostujícího týmu zavání debaklem! Na 4:0 zvyšuje přesným zakončením PAVEL VANDAS!

33
    Tak to je parádní první poločas ze strany domácího favorita! FRANTIŠEK ŠKORVÁNEK totiž v minutě třiatřicáté upravuje již na rozdíl tří branek – 3:0!

28
    MARCEL ŠŤASTNÝ přesně mířenou ranou z volného přímého kopu nedal hostujícímu Slavíkovi a zvyšuje na rozdíl dvou branek – 2:0!

Tomáš Kratochvíl

Branky: 15. Melechovský, 28. Šťastný, 33. Škorvánek, 37. Vandas, 88. Melechovský – 55. Valenta

Karty:   22. Tvaroha (DOB), 68. Valenta (DOB)

SK Viktorie Jirny: Otáhal – Parys, Hruška, Šťastný, Čepelák – Škorvánek (76. Stöckner), Pokorný (C) (66. Ibe), Vandas (86. Awuku), Dubský (73. Adjei) – Vondráček, Melechovský
    Náhradníci: Poráčanin, Ibe, Stöckner, Adjei, Awuku

FK Dobrovice: Slavík – Skuhravý (46. Novák), Lukáš, Soběslav, Bernát (46. Březina) – Vajgl (C) (66. Munzar), Hurka, Tvaroha, Osvald – Valenta, Volf
    Náhradníci: Bartoš, Schubert, Munzar, Boček, Novák, Březina, Kalíšek

Rozhodčí: Janoch – Paták, Langmajer