Vladivostok – Viťaz 5:4 (kon.) | Novokuzněck – Jekatěrinburg 2:5 (kon.) | Novosibirsk – Chanty-Mansijsk 2:0 (kon.)
Omsk – Barys 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Ufa 3:1 (kon.) | Čerepovec – Čeljabinsk 2:7 (kon.)
N.Novgorod – Jokerit 3:1 (kon.) | Petrohrad – Magnitogorsk 4:2 (kon.) | Spartak Moskva – Riga 4:3 (kon.)
CSKA Moskva
3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Salavat Julajev Ufa
Sobota 27.08.2016, 16:00 • CSKA Ice Palace • KHL

Ode mě je to pro dnešek vše. Krásný zbytek dne. (18:19:50)

Československá stopa v utkání
    Do tohoto utkání nezasáhl ani jeden český nebo slovenský hokejista.

Nesledovali jsme nějak extra pohledný hokej. Ve hře bylo mnoho nepřesností a chyb. Týmy byly dvě třetiny vyrovnanými soupeři, ale rozhodla druhá část, kde CSKA jasně dominovalo a tuto třetinu vyhrála poměrem 2:0.

59:55
    A už se nic nestane.

59:26
    Hosté se marně snaží dobít útočnou modrou čáru.

58:54
    Hosté se nemohou dostat do útočného pásma. Vypadá, že domácí si dnes připíší výhru.

58:01
    Zmatek v obranném pásmu Ufy. Po zákroku a dorážce zůstal brankář mimo osu brány a puk zůstal nikým nehlídán mezi kruhy. První se k němu dostal hostující hráč a nebezpečí zažehnal.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:11
    Velký shluk hráčů před Sorokinem. Kus černé pryže se štěstím nepřešel brankovou čáru.

56:47
    Ufě se dnes nedaří. Když už se dostane do střelecké pozice, puk letí mimo nebo ho zablokuje někdo z domácích hráčů.

56:08
    Ufa se napadáním dostala k puku v útočné třetině, ale nic nevymyslela a o kotouč nakonec přišla.

55:18
    Domácí tým se opět zmocňuje kotouče a zaváží ho až za svou bránu.

54:24
    Přečíslení tři na dva. Muršak přihrál Scottovi mezi kruhy a ten střelou z první trefuje tyč!

53:39
    Omark se opět snažil dostat individuálně do pásma, ale do svých kliček se sám zamotal.

53:22
    Zalehnutý puk za bránou Ufy. Vhazování ve středním pásmu.

53:03
    Krásný přechod Ufy do útočného pásma a střela z vrcholku kruhů od Lazareva. Sorokin ji ukryl v lapačce.

52:27
    CSKA opět v klidu u své brány.

51:06
    Linus Omark se dostal ke střele, ale ta letěla mimo bránu.

Nikola Matějčková

Branky a nahrávky: 14. Ožiganov (Muršak), 23. Andronov (Naumenkov), 27. Pivcakin (Andronov, Kaštanov) – 15. Engqvist (Lepistö, Omark)

CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Denisov (C), Ožiganov, Kiselevič, Pivcakin, Alexejev, Blažievskij, Naumenkov – Tělegin, Muršak, Scott – Andronov, Žarkov, Enlund – Popov, K. Petrov, Holloway – Mamin, Světlakov, Kuzmenko – Kaštanov.
    Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Gavrilov) – Lepistö, Kornějev, Loginov, Kuljaš, Vorobjov, Gončarov – Engqvist, Omark, Hartikainen – Majorov, Grigorenko (C), Makarov – Lazarev, Bodrov, Něstěrov – Lisin, Chripunov, Černov.

Rozhodčí: Alexei Ravodin, Martin Fraňo – Alexander Chernyshev, Gleb Lazarev