Mountfield HK – Písek 14:0 (kon.) | Zlín – Havířov 3:0 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 4:0 (kon.)
Letňany – Chomutov 1:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 5:4 (kon.) | Pardubice – Kolín 6:0 (kon.)
HC Plzeň – Kladno 2:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 6:2 (kon.)
Slavia – Sparta 3:1 (kon.)
HC Plzeň 1929
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Rytíři Kladno
Pátek 09.09.2016, 17:00 • Home Monitoring Aréna • Extraliga staršího dorostu • 3. kolo

51:14
    Kladno se řítilo do situace tři na jednoho, po dobré přihrávce se do puku opřel mezi kruhy z první Bláha, ale minul!

47:17
    Po faulu kolenem počet hráčů na ledě srovnává Martin Červenka (PLZ).

46:27
    Za držení hole je vyloučen Adam Zich (KLA).

39:30
    A indiáni jdou do tří!

Ve středním pásmu zasáhl do oblasti hlavy a krku Filipa Petr Eret (PLZ) a inkasuje dvě plus deset minut.

38:04
    Filip Staněk (PLZ) vyloučen za nedovolené bránění.

37:48
    Eret se opřel do puku a za Altrichterem zvoní břevno!

37:14
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A s hokejkou mu to jde ještě lépe! MARTIN ČERVENKA vyčkal mezi kruhy na dobrou práci napadajícího Roubala, který mu poté předložil puk jako na zlatém podnose. Asistence: Josef Roubal.

31:37
    Domácí fatálně chybovali při rozehrávce a vyslali Kladno do situace dva na nikoho. Tu vzal na sebe Jelínek, ale střelou mezi betony si na Koláře nepřišel.

30:10
    Hosté jsou velmi podráždění a nejlépe to nyní prezentoval Václav Veber (KLA), který zcela zbytečně po odpískání napadl svého protihráče a inkasuje 2+2 minuty za hrubost. Ve stejném čase inkasuje Josef Hasman (PLZ) dvě minuty za stejný prohřešek. Hráč Kladna domácího protivníka nesportovně napadl ještě i při cestě na trestnou lavici. Trenér Rytířů je na své svěřence značně nazlobený.

29:14
    Penc se řítil sám na Koláře z levé strany, položil si jej a po dlouhé kličce se jal zakončovat do prázdné. Domácí gólman se však natáhl a lapačkou mu jistý gól doslova ukradl z čepele!

22:42
    Ošklivý faul potrestán! Domácí předvedli rychlý výpad do pásma, který úspěšně zakončil JAN MATIÁŠEK. Asistence: Josef Roubal, František Čada.

21:47
    Ta tohle byl likvidační faul na Hajšmana, který z ledu odjíždí jen za pomoci spoluhráčů a lékaře! Martin Bláha (KLA) inkasuje dvě plus deset minut za úder do oblasti hlavy a krku. Kladenský hráč se rozjel přes celé pásmo proti domácímu hráči a s výskokem svého soupeře trefil mimo jeho zorné pole a hlavně zcela bez puku.

15:10
    Roubal prostrčil z mezikruží na brankoviště Eretovi, ten udělal dlouhou kličku, ale mezírku mezi betony Altrichtera nenašel.