Swansea – Liverpool 1:2 (kon.) | Hull City – Chelsea 0:2 (kon.) | Sunderland – West Brom 1:1 (kon.)
Watford – Bournemouth 2:2 (kon.) | West Ham – Middlesbrough 1:1 (kon.)
Swansea City
1:2 (1:0)
Liverpool FC
Sobota 01.10.2016, 13:30 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League • 7. kolo

To je z tohoto utkání vše. Děkuji vám za pozornost a u Premier League zase někdy na počtenou. (15:26:48)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 4:3. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:9.
    Liverpool otočil utkání a zvítězil 2:1

Zajímavé utkání končí! Liverpool sice od osmé minuty prohrával po brance Fera, poté však zapnul na vyšší obrátky a utkání otočil ve svůj prospěch. Vyrovnání obstaral v 54. minutě hlavou Firmino a deset minut před koncem rozhodl z pokutového kopu Milner. Liverpool byl v druhé půli jasně lepší a nakonec zaslouženě zvítězil. Byla to pro něj pátá výhra v řadě, čtyři z nich v Premier League. Hosté poskočili na průběžné druhé místo, Labutě jsou až sedmnácté.

90+4

90+3
    Obrovská příležitost k vyrovnání nekončí gólem! Van der Hoorn obdržel do vápna perfektní centr, ale z bezprostřední blízkosti minul branku!

90+2
    V druhé minutě nastavení se o technickou střelu zpoza vápna pokusil Divock Origi, ale jeho málo razantní střela neudělala Fabianskimu žádné vrásky.

90
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 4 minuty! Podaří se Swansea vyrovnat, nebo si Liverpool připíše čtvrtou výhru v Premier League v řadě?
    Rozdílový gól vstřelil James Milner

89
    Střídající Origi s Canem řídili protiútok Liverpoolu, německý záložník poslal před branku střílený centr, který si málem srazil do vlastní sítě Cork, Fabianski byl ale připraven.

87
    Hráči Swansea mají míč na svých kopačkách, ale přes pozorně bránící hosty se nezvládají přiblížit velkému vápnu.

85
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Roberto Firmino, přichází Divock Origi.
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Georginio Wijnaldum, přichází Emre Can.

85
    Téměř okamžitě po vedoucí brance se hosté vydali do dalšího útoku, ale Sturridge, ani Coutinho nedokázali připraveného Fabianskiho překonat.
    84. James MILNER - 1:2

84
    Liverpool právě vstřelil branku!
    The Reds otáčejí vývoj tohoto utkání! Pokutového kopu se ujal hlavní exekutor těchto situací JAMES MILNER, jenž neomylnou střelou doprostřed posílá hosty do vedení – 1:2.

83
    PENALTA! Hosté po zbytečném faulu domácích rozehrají pokutový kop! Barrow nešťastně odkopl míč pouze nad sebe a následně Rangel srazil k zemi jednoho z hráčů Reds.

80
    Philippe Coutinho již několikrát v dresu Liverpoolu prokázal, jak vytříbenou kopací techniku má, tentokrát mu však střela příliš nesedla. Díky teči však hosté zůstanou u míče a rozehrají roh.

78
    Obrovský tlak Reds opadl a Swansea se pomalu, ale jistě vrací do zápasu. Na pravém křídle opět unikl Barrow, ale jeho přihrávka do vápna neprošla přes pozorné obránce.

77
    Rohový kop propadl celým vápnem, nedosáhl na něj vybíhající brankář Karius, ale ani nikdo z jeho protihráčů. Následovat bude odkop od branky.