Bayern – Kolín nad Rýnem 1:1 (kon.) | Hertha – Hamburg 2:0 (kon.) | Ingolstadt – Hoffenheim 1:2 (kon.)
Darmstadt – W. Brémy 2:2 (kon.) | Freiburg – Frankfurt 1:0 (kon.) | Leverkusen – Dortmund 2:0 (kon.)
SC Freiburg
1:0 (1:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 01.10.2016, 15:30 • Mage Solar Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 6. kolo
    Fotbalisté Freiburgu slaví další výhru před domácím publikem.

Je konec! Fotbalisté Freiburgu vítězí i ve třetí domácím utkání sezóny, když gólem Vincenza Grifa ze 4. minuty udolali Eintracht Frankfurt 1:0. Druhou půli odehráli domácí výborně, soupeře v ní téměř do ničeho nepustili a nastavený čas většinou strávili na útočné polovině. Frankfurt si připsal druhou porážku a po 6. kole vypadne z pohárových příček. To nováček z Freiburgu se posouvá na devátou pozici o bod za svého dnešního soupeře. (17:27:07)

90+5

90+5
    Ještě se hraje. Hradecky bude kopat od brány...

90+5
    Opět výborně Philipp. Jeho zásluhou rozehrává Freiburg rohový kop a já myslím, že je rozhodnuto!

90+4
    Domácí drží míč na své útočné polovině. Philipp teď navíc odvedl v šestnáctce dobrou práci a málem připravil šanci pro jednoho ze svých spoluhráčů.

90+2
    Autové vhazování přisouzeno domácím. Stenzel k míči nepospíchá.

90+1
    Zraněný Onur Bulut je nyní odnášen do útrob stadionu na nosítkách. Přejme mu, aby to nebylo nic vážného.

90+1
    Ještě pět minut, což fanoušci Freiburgu nepříjímání zrovna s radostí.

90
    Máme tu už poslední minutu normální hrací doby. Čekáme na signalizaci čtvrtého rozhodčího, který brzy ukáže, kolik minut hlavní nastaví.

89
    Maximilian Philipp to nyní zkusil z 23 metrů a nebyla to rozhodně špatná střela. Hradecky se ale zaskočit nenechal a má míč v rukavicích.

88
    Philipp vybojoval na Abrahamovi aut. To domácím v tuto chvíli stačí.

87
    Rozhodčí odpískal faul Hasebemu. Japonský záložník hostí se tomu diví, ale míč má Freiburg.