Arnhem – Groningen 2:1 (kon.) | Heerenveen – Eindhoven 1:1 (kon.) | Kerkrade – Nijmegen 0:1 (kon.)
GA Eagles – Excelsior 3:0 (kon.)
SC Heerenveen
1:1 (0:0)
PSV Eindhoven
Sobota 01.10.2016, 19:45Nizozemská Eredivisie • 8. kolo

Díky za pozornost, hezký zbytek večera! (21:41:43)

Utkání končí remízou 1:1. Z mého pohledu má tento bod rozhodně větší váhu pro Heerenveen, protože SC bylo dnes horším týmem. PSV mělo více ze hry hlavně v prvním poločase, určitě mělo více brankových příležitostí, ale známá pravda říká, že fotbal se hraje na góly a těch daly oba týmy stejně, takže do tabulky nizozemské ligy si zapisují bod. Eidhoven je tedy druhý po necelém osmém kole Erdevisie o bod před Ajaxem, který má zápas k dobru. Heerenveen je čtvrtý se ziskem patnácti bodů, ale pátý Alkmaar má utkání k dobru.

90+5

90+5
    Brenet se v posledních vteřinkách zápasu snažil něco vymyslet a utkání rozhodnout ve spoluhráci s Perierem, který mu nabíhal na pravé straně. Centr druhého jmenovaného byl ale odvrácen.

90+4
    V souboji Amersfoorta a Morena šel míč do zámezí od hráče v červenobílém. Následný aut si ale hosté pohlídali.

90+3
    Je tady poslední střídání domácích v tomto zápase. Odchází Japonec Kobajaši, přichází Nor Thorsby.

90+1
    PSV poslední dobou tlačí soupeře, ale nedokáže se prosadit ve finální fázi útoku. Času hostům už moc nezbývá.

90+1
    Hráč PSV sklepl přihrávku pro záložníka de Jonga, ale ten vůbec nevsadil na razanci, což bylo klíčové. Hlavní sudí duelu přidává pět minut.

90
    Slagveer dělal svým napadáním velké problémy Willemsovi v rozehrávce a určitě zaslouží pochvalu, ačkoliv míč nezískal.

88
    Tak nyní se hráči v modrobílém sesypali na hlavního sudího jako vosy. Ale myslím, že tady byla jasná malá domů, tudíž nepřímý kop pro PSV. Snad všichni hráči SC stáli na brankové čáře. Záložník de Jong trefil pouze hráče před sebou. Stále tedy 1:1.

87
    Přijde asi rozhodující branka zápasu? Je tady rohový kop pro červenobílé. Ještě předtím dostal Schaars žlutou kartu.

84
    Střelec "druhého" gólu SC v tomto zápase, ale toho vlastního, tedy St. Juste zastavil akci hostů. Následně se chtěl prosadit Zeneli a v tom fauloval Narsingh Ameersoorfta, když šel do souboje nohama napřed. Dostal žlutou kartu!

83
    Tak Slagveer se nám teď postaral o zábavu, protože právě on dirigoval hru PSV v blízkosti vápna SC, poslal ideální pas na nabíhajícího Perieru, ale centr si shrábl do rukou brankář Mulder.

82
    Nepřesná přihrávka Švéda Zeneliho znamenala rychlý protiútok hostujícího celku, ale obrana SC byla důsledná a brankář Mulder rozhodně nemusel na zem.

80
    Brankář PSV Zoet teď vsadil všechno na jednu kartu a proti napadajícímu soupeři si dovolil patičku. Začíná nám poslední desetiminutovka normální hrací doby.

79
    V tomto zápase má dohráno íránský útočník Ghoochanneijhad, nahrazuje ho Veerman.

78
    Celkem dlouho jsme čekali na první branku, ale posléze se v rozmezí tří minut prosadili střelci na obou stranách. Uvidíme, co přinese zbývajících plus mínus patnáct minut i s nastavením.
    75. Jerry St. Juste - 1:1

75
    PSV právě vstřelilo branku!
    Tak tohle je parádní odpověď z pohledu hostujících fanoušků a zároveň hodně nešťastný moment pro domácí příznivce. Ukrajinec Zinčenko poslal míč do vápna spoluhráči Perierovi, který si z obrany SC udělal dobrý den, míč poslal na vzdálenější tyč, ale hrací předmět dopravil do branky stoper JEREMIAH ST. JUSTE. 1:1.