Jihlava – Slavia 6:1 (kon.) | Olomouc – HC Litvínov 2:8 (kon.) | Kometa Brno – Kladno 10:3 (kon.)
Zlín – Chomutov 3:2 (2:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Třinec – Sparta 4:2 (kon.)
Liberec – Pardubice 6:1 (kon.) | Vítkovice – Č. Budějovice 2:5 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 8:2 (kon.)
po s.n. (2:0)
Berani Zlín
3:2 (0:0, 0:2, 2:0 - 0:0)
Piráti Chomutov
Sobota 08.10.2016, 12:30 • Zimní stadion Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů • 12. kolo

Viděli jsme krásný zápas dvou vyrovnaných týmů, ze kterého odcházejí šťastněji domácí, kteří získávají dva body za výhru po samostatných nájezdech. Tímto se ze Zlína loučíme. (14:51:26)

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení bylo radost sledovat a to i přesto, že gól nepadl. Po úpravě ledu tak uvidíme nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:49
    Hosté v plném počtu. Pavlát čelil náporu zlínských střel, ale drží svůj tým stále ve hře o druhý bod v zápase.

61:49
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Palička – 2 min., hákování).

61:49
    Prodloužení ve stylu tři na tři musí diváky opravdu bavit. Šance střídá šanci. Uvidíme, jestli se některému týmu podaří vstřelit vítěznou branku.

60:01

Ve třetí třetině jsme mohli vidět hokej ve vysokém tempu s šancemi na obou stranách. Domácí nejprve snížili a poté ještě rychleji vyrovnali skóre, což se hostům z Chomutova nelíbilo a začali hýřit aktivitou. Skóre po 60 minutách je nerozhodné a tak uvidíme prodloužení.

60:00

58:55
    Nebezpečně tečované nahození od modré, kdy gólman domácích tak tak zastavil kotouč lapačkou po tom, co změnil směr.

58:21
    Střela hostí zblokovaná do ochranné sítě, další vhazování před Šimonů.

Libor Smoček

Branky a nahrávky: 41. Václavek (Kotek), 43. Strmiska (Kenša, Miko) – 27. Svoboda (Palička, Šilar), 39. Svoboda (Palička)

2:0   Karafiát (ZLN)

Berani Zlín: Šimonů (Huf) – Kosorin, Augustin, Váňa, Procházka, Budil, Padrnos, Gazda, Schmied, Kolařík – Kotek, Kenša, Miko, Václavek, Karafiát, Bainar, Strmiska, Horváth.
    Piráti Chomutov: Pavlát (Strejc) – Kopic, Lidák, Novák, Smutný, Běhula, Hajič Polák, Niňaj, Palička, Részegh, Rindoš, Chlán, Svoboda, Navrátil, Šilar, Adámek.

Rozhodčí: Obadal – Novotný, Axman