Šumperk – Opava 2:0 (kon.) | Technika Brno – Nový Jičín 3:1 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Nymburk 3:1 (kon.) | Kolín – Mor. Budějovice 1:2 (po pr.) | Vsetín – Kopřivnice 5:3 (kon.)
Bílina – Sokolov 4:3 (kon.) | David Servis – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Písek 1:4 (kon.)
Tábor – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Řisuty 6:1 (kon.)
Kobra – Jablonec n/N 6:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
NED Hockey Nymburk
Sobota 08.10.2016, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Střed (ČR) • 6. kolo

Celý tým se vrátil z kabiny zpátky na led a užívá si druhou děkovačku se svými fanoušky. V Havlíčkově Brodě se dnes bude slavit.

Tímto se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek víkendu. U dalších onlajnů se s vámi těším zase na počtenou. (19:24:24)

Třetí třetina rozhodla o osudu dnešního utkání. V ní totiž byli lepším týmem domácí, kteří svého soupeře nepustili do žádné větší šance, naopak sami dvakrát udeřili. V obou brankách, stejně jako v té první, se v roli nahrávače předvedl Miroslav Třetina, který vybídl ke skórování Lukáše Endále, jenž díky svému spoluhráči a svým střeleckým schopnostem uklízel čepice z ledu, protože se radoval z hattricku.

Jelikož Moravské Budějovice zvítězily v Kolíně až po prodloužení, posouvají se Bruslaři po dnešním vítězství do čela tabulky skupiny střed.

59:47
    Na druhé straně se ještě otevřel prostor před Davide Michálkem, také k němu se ale hostující obrana vrátila a vytlačila jej za bránu.

59:38
    Filip Ječný se mohl vydat dopředu, dobře se k němu ale vrátil Luboš Voříšek a kotouč mu sebral.

59:19
    Domácí kontrolují konec utkání a hrají s pukem na holích, teď jsou ale zastaveni ofsajdem.

58:50
    Naopak zasahovat musí opět Roman Matoušek, který zastavuje střelu Havlíčkova Brodu z levé strany.

58:06
    Utkání se spíše dohrává, hosté nemají sílu, aby se pokusili s nepříznivým stavem utkání něco udělat.

57:44
    Také Arnošt už je na ledě, oba celky pokračují v plném počtu.

57:23
    Domácí si ale neporozuměli v kombinaci, hosté se zadarmo dostávají k puku a osvobozují se.

57:00
    Kozlík je zpátky ve hře a Bruslařům začíná zkrácená přesilová hra.

56:33
    Bruslaři využívají volného prostoru na ledě a usazují se v pásmu hostů.

55:44
    Přesilová hra hostů končí, Daniel Arnošt (NYM) se provinil vysokou holí a putuje na trestnou lavici.

55:44
    Čeněk Novák je hrdinou tohoto okamžiku a tribuna vyvolává jeho jméno. Petr Pýcha poslal další dělovku od modré čáry, kterou domácí gólman jen tak tak vyrazil betonem, byl ve špatném postavení a dorážet mohl Daniel Arnošt, Novák se ale rychle zvedl a znovu zavřel bránu!

55:27
    Hosté uvolnili na modré čáře stojícího Aleše Knesla, který tvrdě vypálil a jeho rána ještě možná změnila směr, ale nakonec skončila v lapačce Čeňka Nováka.

55:00
    Nymburk může snížit v přesilové hře, David Kozlík (HBR) je potrestán za hákování.

53:54
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Lukáš Endál hrál u pravého hrazení a posunul puk na modrou čáru k Jakubu Lacinovi, který kotouč okamžitě vrátil za bránu na Miroslava Třetinu, jenž měl v úmyslu hostující bránu objet, ještě před první tyčí ale poslal puk před brankoviště, kde už byl připravený LUKÁŠ ENDÁL, a ten střelou z první propálil Matouška! Asistence: Miroslav Třetina a Jakub Lacina.

53:38
    Havlíčkův Brod má navrch a stále se hraje v pásmu Nymburka. Hosté teď vyhodili kotouč jenom na zakázané uvolnění.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 37. Endál (Třetina, Semrád), 49. Endál (Třetina, Voříšek), 54. Endál (Třetina, Lacina) – 24. Pýcha (Dyrynk)

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Panec) – T. Semrád, Bušek, Duben "A", Vala, Mečiar, Lacina – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Navrátil, Voříšek, Michálek – Kuchta, Kozlík, Beneš – Chlubna, Ludvík
    NED Hockey Nymburk: Matoušek (Brázdil) – Kříž "A", Loučka, Pýcha, Knesl, M. Novák, Saňa, Rittig – Šimek "C", Josefus, Stehlík, Ječný, Smejkal, Arnošt, Dyrynk, Kuzďas, Čtvrtečka

Rozhodčí: Tomáš Battěk – Michal Tasch, Jan Pechánek