Toronto – Detroit 1:2 (kon.) | Carolina – Washington 3:2 (3:2 po s.n.) | Ottawa – Buffalo 2:4 (kon.)
Arizona – San Jose 3:1 (kon.) | Los Angeles – Dallas 3:6 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 3:5 (kon.)
Boston – Philadelphia 1:0 (po pr.)
Toronto Maple Leafs
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Detroit Red Wings
Sobota 08.10.2016, 01:00 • FirstOntario Centre, Hamilton • Příprava NHL

Já vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (03:41:54)

Utkání je za námi. Příliš krásy nenabídlo a gólů taky ne. Především pak třetí třetina byla bez branek a chudá i na šance. Složení sestav ale ani žádnému super hokeji nenahrávalo. Detroit však může být spokojen s výhrou 2:1, kterou zařídil mladík Svečnikov a jeho dva góly.

59:52
    Buly po pravici Howarda. Poslední šance Leafs.

59:36
    Ott dostává puk až do útočné třetiny Red Wings.

58:55
    Leafs bez gólmana a v útočném pásmu.

58:35
    Hra je přerušena, bude se vhazovat a Leafs si berou oddechový čas.

58:29
    Puk je v útočné třetině Toronta a Mike Babcock odvolává brankáře z brány.

58:09
    Útočnou snahu Maple Leafs zastavuje ofsajd.

57:00
    Konec zápasu se blíží a Leafs už moc času nemají. Navíc se hraje u jejich branky.

55:10
    Opět Leafs vyhazují, sice jen do středního pásma, ale i to stačí.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

54:03
    Maple Leafs už podruhé vyhazují puk až za branku Detroitu.

53:38
    Další vyloučení a přesilovku si zahraje Detroit. Lindberg usedá na trestnou za sekání.

53:09
    Greening to zkusil z úhlu, ale na Howarda si nepřišel.

52:19
    Přesilovka Leafs začala a Toronta se zatím drží v útočné třetině.

51:02
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Na trestnou usedá Svečnikov za hákování.

50:02
    Maple Leafs dostali puk alespoň do středního pásma.

49:41
    Vylučuje se. Na trestnou usedá Leipsic, který se provinil hrou vysokou holí. Bude to za dvě minuty.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 20. Leipsic (Smith, Leivo) – 5. Svečnikov (Miller, Paetsch), 25. Svečnikov (Russo, Bertuzzi)

Toronto Maple Leafs: Enroth (Sparks) – Corrado, Valiev, Dermott, Polák, Holl, Loov – Kapanen, Holland, Greening – Timašov, Froese, Rychel – Leipsic, Laich, Leivo – Lindberg, Smith, Clune.
    Detroit Red Wings: Howard (Coreau) – Lashoff, Sproul, Hicketts, Russo, Paetsch, Jensen – Ott, Glendening, Miller – Bertuzzi, Lorito, Frk – Street, Aubry, Callahan – Svečnikov, Criscuolo, Tangradi.