Chabarovsk – Soči 3:2 (kon.) | Vladivostok – Spartak Moskva 6:3 (kon.) | Kunlun – N.Novgorod 2:4 (kon.)
Novosibirsk – Novokuzněck 3:2 (po pr.) | Ufa – Čeljabinsk 2:1 (kon.) | Minsk – Dynamo Moskva 2:0 (kon.)
Petrohrad – Jokerit 6:0 (kon.) | Záhřeb – Čerepovec 7:3 (kon.)
HC Dinamo Minsk
2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Dynamo Moskva
Sobota 08.10.2016, 16:00 • Minsk Arena • KHL

Já děkuji za pozornost, přeji příjemný víkend a příště na počtenou! (18:25:22)

Československá stopa

Lukáš Krajíček – Dinamo Minsk, 0+1, 1 střela na branku, 2 trestné minuty, 1 zblokovaná střela, 16:42 stráveného času na ledě

Domácí doslova vletěli do zápasu a z tohoto počátečního tlaku a aktivity pramenily dva vstřelené góly. První obstaral Matěruchin, nejproduktivnější hráč Minsku. Dinamo Minsk, nepřestalo hrát, naopak rychle napadalo soupeře a hrálo velmi rychlý, trochu takový zámořský hokej s nahozeními a tlakem na branku. Druhý gól přidal ve 12. minutě Andrej Stěpanov, který těžil z nahození svého kolegy Kulakova. Další období zápasu už domácí tento náskok drželi. Hráli pečlivý hokej, všichni se vraceli do defenzívy a nedovolili žádné velké nápory. Prostě kontrolovali hru až do 60. minuty, tedy konce zápasu. Celkový výsledek 2:0 a 3 body jsou pro Dinamo Minsk důležité a určitě tímto výkonem potěšili i domácí fandy.

59:57
    Hotovo. Domácí vyhrají.

59:41
    Ještě akce před Scrivensem, ale domácí drží.

59:32
    Moskvané ztratili puk a dopředu jde naopak Dinamo Minsk. Prázdnou branku neměl čas zacílit minský útočník.

59:23
    Hosté v šesti hráčích.

59:23
    Oddechový čas pro hosty.

58:13
    Ellison hraje daleko od brány Scrivense, tak aby zdržel případné ataky. Necelé dvě minuty do konce třetí třetiny.

57:49
    Komarovova tvrdá rána z pravé strany minského útoku.

57:12
    Brejk minských. Jeli dva na jednoho, první zvolil přihrávku, ale kotouč byl neposedný, a proto bylo zakončení nepřesné.

56:27
    Kosticyn zahrál do bezpečí.

55:43

55:34
    Moskvané nedotlačili puk do brány strážené Scrivensem. Do brankoviště pomalu popadali skoro všichni hráč Minsku. Gól nepadl. Všichni bránící hráči zachránili velkou šanci Moskvy.

55:00
    Domácí se statečně brání.

53:43
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Charles Linglet – 2 min., nedovolené bránění).

52:52
    Linglet zkusil ránu z první, ta mu ale nesedla, a tak po velkém zahučení domácích fanoušků, je zase klid.