Šumperk – Opava 2:0 (kon.) | Technika Brno – Nový Jičín 3:1 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Nymburk 3:1 (kon.) | Kolín – Mor. Budějovice 1:2 (po pr.) | Vsetín – Kopřivnice 5:3 (kon.)
Bílina – Sokolov 4:3 (kon.) | David Servis – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Písek 1:4 (kon.)
Tábor – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Řisuty 6:1 (kon.)
Kobra – Jablonec n/N 6:4 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
IHC Králové Písek
Sobota 08.10.2016, 18:00 • ZS Jana Marka • 2. liga skupina Střed (ČR) • 6. kolo

Písek ve třetí třetině rozhodl a s tím se s vámi loučím. Hezkou sobotu přeje Honza Wirkner. (20:02:13)

59:12
    Strakova rána končí v ochranné síti.

56:41
    Pírs bravurně v leže lapil pokus jednoho z Píseckých.

54:35
    Písek právě vstřelil branku!
    FILIP VLČEK využil přesilovou hru, po faulu Pípala, který byl hodně přísný. Asistence Procházka.

53:29
    Pírs vychytal Šuhaje v brejku.

52:59
    Branka padla na druhé straně kluziště. MARTIN KOUPAL vyslal střelu, která se asi dvakrát odrazila a skončila v brance domácích. Asistence Jan Sýbek.
    Na trh dorazila nová hokejka!

52:22
    Domácí se derou za vyrovnáním, ale je to takové bez koncepce.

49:32
    Branka Vajgaru posunutá, hosté se dožadují branky, ale ostrý brejk Písku skóre nezměnil.

46:47
    Kundrátovu ránu Kadlec vysypal z výstroje, poté icing domácích.

44:26
    Homolkova rána postrádala potřebný důraz, Kadlec nemusel zasahovat.

40:01

V předposlední minutě druhé třetiny dokázal Vajgar z hole Antonína Bastla srovnat, jenže hned z první akce hostů domácí inkasovali, když brejk dvou na jednoho zakončil ex-vajgarský Jan Sýbek. Písek si do třetí třetiny přinese jednobrankový náskok.

40:00

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 38. Bastl (Tržil, Pípal) – 10. Urbanec (Koupal), 39. Sýbek (Šuhaj, Koupal), 53. Koupal (Sýbek), 55. Vlček (Procházka)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Pírs, Formánek – Tržil, Pípal, Straka, Bureš, Kohút, Růžek – Faško, Vantuch, Beran, Kundrát, Lazorišák, Bílek, Škola, Přibyl, Pichler, Homolka, Nikodým, Bastl.
    IHC Králové Písek: Kadlec, Pipek – Procházka, Hanus, Koutenský, Červinský, Suda – Urbanec, Suchan, Vlček, Slavík, Koupal, Sýbek, Drda, Pašek, Šuhaj, Rod, Duchoň.

Rozhodčí: Pokorný – Rampír, Otáhal