Kladno – HC Litvínov 8:2 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 2:3 (nedohr.) | Chomutov – HC Plzeň 5:4 (kon.)
Písek – Mladá Boleslav 1:9 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.) | Sparta – K. Vary 0:2 (kon.)
Vsetín – Jihlava 3:5 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 5:0 (kon.) | Zlín – Vítkovice 1:2 (kon.)
Letňany – Slavia 3:2 (kon.) | Kolín – Č. Budějovice 5:2 (kon.) | Třinec – Olomouc 7:2 (kon.)
IHC Králové Písek
1:9 (0:5, 1:2, 0:2)
BK Mladá Boleslav
Sobota 08.10.2016, 12:30 • Zimní stadion Písek • Extraliga staršího dorostu • 12. kolo

Konec zápasu. (14:30:06)

59:44
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hned po vhazování ve své obranné třetině hosté zaveleli k útoku a dávají devátý gól. Posledním střelcem utkání je PATRIK ŠÍP, který nedal Křepelovi šanci střelou z mezikruží. Asistence: Andrej Moravčík.

59:34
    Půl minuty před koncem třetí třetiny a určitě i celého utkání se píská zakázané uvolnění hostů.

58:50
    Šebesta měl šanci hned po buly, kdy viděl volný puk za ležícím Markem. Za brankovou čáru ho ale nedostal.

58:33
    Šebestu v úniku zastavil na hranici pravidel obránce Bruslařů. Píšťalka sudího Součka zůstává němá.

58:03

58:00
    Poslední dvě minuty utkání.

57:54
    Pekný zákrok Křepely, který proti ráně Horského zasáhl lapačkou.

57:12
    Hosté už zdaleka nehrají na plno. Zdá se, že zápas se už jen dohrává.

56:03
    Šebesta (PIS) – podražení.

53:18
    OSCAR FLYN dorazil za bezmocného Křepelu volný puk a zaznamenal třetí branku v utkání. Asistence: Lukáš Kučera.

51:59
    Po útočném výpadu hostů se vhazuje před Křepelou.

51:45
    Wallerova střela jen lízla boční síť.

50:00
    Útočná smršť Mladé Boleslavi. Zastavuje jí zákrokem maskou až Křepela.

48:20
    Kučerovu akci zastavuje hvizd rozhodčího, který viděl ofsajd.

48:00
    U puk se bojuje v rohu kluziště v obranné třetině domácích.

47:38
    Moravčíkova střela bekhendem neměla nárok na úspěch.

46:20
    Havelkova kličkovaná končí na kruzích, kde rázně zasáhla obrana Písku.

45:40
    Červenka se napřahoval ke střele, ale v poslední chvíli mu puk na modré čáře utekl.

Petr Eliáš

Branky a nahrávky: 33. Stauber (Šebesta) – 13. Veverka (Křížek), 15. Kučera, 17. Šíp (Havelka), 19. Nepokoj (Hrachovec), 20. Flynn (Kučera), 25. Flynn (Horský), 37. Kučera (Flynn), 54. Flynn (Kučera), 60. Šíp (Moravčík)

IHC Králové Písek: Kříž (21. Křepela) – Kopenec, Pokorný, Kukla, Chval, Lang, Stárek, Waller, Vokoun, Hakl, Norris, Pejša, Novák, Přibyl, Šebesta, Stauber, Měchura
    BK Mladá Boleslav: Marek (Haas) – Beneš, Jirásek, Imlauf, Horský, Nepokoj, Červenka, Čermák, Moravčík, Křížek, Šípek, Veverka, Hrachovec, Šíp, Foerster, Havelka, Flynn, Jindra, Kučera

Rozhodčí: Souček – Polonyi, Flegl