Šumperk – Opava 2:0 (kon.) | Technika Brno – Nový Jičín 3:1 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Nymburk 3:1 (kon.) | Kolín – Mor. Budějovice 1:2 (po pr.) | Vsetín – Kopřivnice 5:3 (kon.)
Bílina – Sokolov 4:3 (kon.) | David Servis – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Písek 1:4 (kon.)
Tábor – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Řisuty 6:1 (kon.)
Kobra – Jablonec n/N 6:4 (kon.)
SC Marimex Kolín
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Sobota 08.10.2016, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR) • 6. kolo

Moravské Budějovice rozhodli zápas v prodloužení, kdy Petr Krutiš dorazil puk za bezmocného Sejpala a odvážejí si tak bod navíc. (19:22:50)

61:26
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!

Ondřej Štáva se dostal k puku za brankou, který vyvezl před Sejpala, ten jeho pokus jen vyrazil a u volného puku byl první Petr KRUTIŠ, který dorazil puk do prázdné branky.

Asistence: Ondřej Štáva

61:02
    Nedbalův pokus od modré Dudáček ukryl do své výstroje

60:20

60:01

Kolín dokázal svoji převahu v celém zápase přetavit ve vyrovnávací branku díky Jankovskému, který ve 48. minutě prostřelil Dudáčka. V poslední minutě měli hodně blízko ke gólu oba týmy, ale nejdřív hosté odpálili puk z brankové čáry a následně nedokázali potrestat nepřesnou rozehrávku Sejpala.

60:00

59:35

59:30
    Tak teď měli oba týmy velkou šanci strhnout vedení na svou stranu. Nejprve domácí po dobré kombinaci nedokázali dostat puk za brankovou čáru, i když jim k tomu chyběli jen centimetry. Poté si na vyhozený puk vyjel Sejpal, ale jeho rozehrávka trefila jen brusle dojíždějícího útočníka, ale díky obětavosti domácích obránců hosté skórovat nedokázali.

58:20
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Sobotka – 2 min., nedovolené bránění).

Dnešní utkání sleduje 889 diváků.

57:35
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Jankovský – 2 min., vysoká hůl).

56:46

54:46
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Zumr – 2 min., faul kolenem).

54:31
    Offside Kolína

52:61
    Zakázané uvolnění Moravských Budějovic

51:49

Denis Hermann

Branky a nahrávky: 48. Jankovský (Zajíc) – 2. Krutiš (Rytnauer, Horký), 62. Krutiš (Štáva)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Březina)- Hanzl, Zajíc, Voženílek, Barták, Horyna, Nedbal, Březina- Malý (C), Semirád, Kadlec (A)- Morkes (A), Zumr, Jankovský- Pipek, Krajňák, Skokan- Jelínek, Havelka, Panna
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Dudáček (Dusík)- Šťáva, Kovář, Sobotka (A), Kliment, Peroutka, Pelikán- Hačecký, Mikeš (C), Nováček-Rytnauer (A), Krutiš, Horký- Lupač, Matějka, Švanda

Rozhodčí: Kopeček, Špringl (st.) Špringl (ml.)