Šumperk – Opava 2:0 (kon.) | Technika Brno – Nový Jičín 3:1 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Nymburk 3:1 (kon.) | Kolín – Mor. Budějovice 1:2 (po pr.) | Vsetín – Kopřivnice 5:3 (kon.)
Bílina – Sokolov 4:3 (kon.) | David Servis – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Písek 1:4 (kon.)
Tábor – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Řisuty 6:1 (kon.)
Kobra – Jablonec n/N 6:4 (kon.)
HC Technika Brno
3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
HK Nový Jičín
Sobota 08.10.2016, 17:00 • Sportcentrum Lužánky • 2. liga skupina Východ • 8. kolo

Je dobojováno. Brňané si připisují první tříbodovou výhru v sezóně, kterou tak potřebovali. V dnešním duelu jsme byli svědky spousty šancí na obou stranách, ale díky výbornému Slavíčkovi hosté nedokázali vstřelit víc než jednu branku. To je pro dnešek vše, u dalšího onlajnu napočtenou. (19:17:08)

59:22
    Chvostek vyslal svižnou střelu z pravého kruhu, ale vedle.

59:03
    Na dve minuty si jde sednou Zdeněk (NIJ).

58:33
    Brzobohatý dojel nahozený kotouč a nahrával na volného Benýška, kterému se však nepodařilo zpracovat kotouč.

58:00
    Do konce třetiny zbývají dvě minuty a je dost možné, že jsou to také poslední dvě minuty dnešního utkání.

56:56
    Chvostek vystřelil tvrdou střelu, která ovšem minula branku.

56:20
    Kaluža nahrál osamocenému Brzobohatému, kterému však touš přeskočil hokejku.

55:58
    Novotný střílí z pravého kruhu mimo.

55:18
    Zdeněk pálil dělovku na Slavíčka, který kotouč pohotově lapil.

54:30
    Bustin se nyní podél pravého mantinelu prodral do útočné třetiny a zkoušel střelu bekhendem. Bohužel pro domácí bez výsledku.

53:22
    Florek tečoval střelu od modré, ale Slovák včas sklapl betony.

53:11
    Vašut nahodil kotouč do pásma, kde jej získala Technika a vyrazila do protiútoku.

52:35
    Slavíček vyráží jednu střelu za druhou a drží svůj tým.

51:47
    Běhal pálí dělovku mimo domácí branku.

51:37
    Gebauer prošel sám až ke Slavíčkovi, který si však celou akci pohlídal.

51:05
    Kaluža pálí dělovku mimo.

50:57
    Touš po teči vyletěl mimo ze hřiště.

Jiří Komárek

Branky a nahrávky: 13. Kozák (Boček), 20. Kozák (Florek), 43. Buhaj (Odehnal) – 8. Novotný (Sonnek)

HC Technika Brno: Slavíček (Novák) – Švejda, Kaluža, Odehnal, Štancl, Kupčík, Sedlák, Cívka, Vlček – Florek, Benýšek (A), Brzobohatý, Bustin, Stehlík (C), Biolek, Buhaj, Boček, Čtvrtníček, Kozák, Matov.
    HK Nový Jičín: Slovák (Urbisch) – Stránský, Běhal, Hruška, Bahounek, Vašut (C), Dresler – Gebauer, Hladiš, Dalajka, Zdeněk (A), Chvostek, Kocián, Málek, Sonnek, Novotný (A), Uhlar.

Rozhodčí: Held – Musil, Komínek