Francie – Estonsko 4:0 (kon.) | Česko – Slovinsko cz 2:1 (kon.)
Francie
4:0 (1:0)
Estonsko
Sobota 08.10.2016, 14:30 • Na Stínadlech, Teplice • Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let • 1. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (16:24:26)

Fauly: 9:9.

Francouzi začali dnešní zápas velmi rychle vstřelenou brankou, když se prosadil Bilal Boutobba. Ve druhém poločase přidali mladí Francouzi ještě tři zápasy! Nejdříve proměnil pokutový kop Odsonne Edouard, který přidal také čtvrtou branku. Střídající hráč Nanitamo Ikone byl u zrodu třetí branky, kterou si připsal ne své konto.

Francie se tak posouvá před nedokončeným druhým kolem zápasů na první místo před Česko. Mladí Češi se ale mohou dostat zpět, když si dnes poradí se Slovinci.

90+2

90+2
    Již v nastaveném čase bojoval o vstřelenou branku také Maouassa. Ten ale netrefil branku a po dlouhé době může být Nomm v klidu.

90+1
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Sorga, přichází Lepik.

90
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Padar, přichází Valge.

89
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Karamoh, přichází Livolant.

88
    Ani Randy Padar nedal své obraně příliš času na oddych. Po jeho faulu na Dangera budou u míče opět mladí Francouzi.

87
    Davot Upamecano pálil z dobré pozice z hranice vápna a trefil břevno. Nomm si nyní na nedostat práce nemůže stěžovat.

86
    Střídající Ikone je velmi aktivní po jeho příchodu na trávník. Po brance a asistenci mohl nyní přidal další zásah. Jeho střela ale také nedoputovala až k brance.

85
    Francie ani v koncovce zápase nepolevuje. Christ-Emmanuel Maouassa pálil z nepřipravené pozice a jeho pokus byl zblokován.

82
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Meinhard, přichází Kuusma.

81
    V útočení však pokračuje Francie. Sissakova střela byla zblokovaná a Francouzi měli k dispozici rohový kop. Ten rozehrál Javier, ale Nomm nyní zasáhl.

80
    Posledních deset minut má k dispozici Estonsko, aby vstřelenou brankou alespoň přidalo čestný úspěch v dnešním utkání.

77
    Francie právě vstřelila branku!
    Francie je nyní jasně lepší a přidává další gól. Minutu po Ikonem se prosadil také střelec druhé branky ODSONNE EDOUARD, který tak má na kontě již dva góly.

76
    Třetí branku přidává střídající hráč NANITAMO IKONE, který již téměř jistě zajistil svému týmu tři body z dnešního utkání.

75
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Boutobba, přichází Cognat.

Vít Schück

Branky: 8. Boutobba, 63. Edouard (pen.), 76. Ikone, 77. Edouard

Karty:   62. Meinhard (EST)

Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 14:2. Rohy: 15:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:9.
    Francie: L. Zidane (C) – Danger, Upamecano, Souici, Maouassa – Boutobba (75. Cognat),Sissako, Janvier, Claude-Maurice (68. Ikone) – Karamoh (89. Livolant), Edouard
    Náhradníci: Maisonnial – Livolant, Cognat, Nordin, Ouaneh, Ikone, Adou

Estonsko: Nomm – Käos, Lipp, Villota, Pihelgas – Niilop, Meinhard (82. Kuusma), Poom – Padar (90. Valge), Sorga (90+1 Lepik), Järvelaid (C)
    Náhradníci: Ani – Ridamäe, Mihhailov, Kutsarev, Kuusma, Valge, Lepik

Rozhodčí: Pandžić (SWE) – Hallberg (SWE), Boček (CZE)